Dom » Wnętrza

Baterie do zadań specjalnych

Baterie do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Franke nadała bateriom kuchennym zupełnie nowy wymiar. Modele Planar Light, Just Light i Just Color marki Franke wyposażone zostały w diody LED, które efektownie oświetlają zlewozmywak lub strumień wody i jednocześnie ułatwiają pracę.

Kuchnia jest jednym z najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w domu - tam przygotowujemy i spożywamy rodzinne posiłki, przyjmujemy gości, czasami także spędzamy wolny czas. Dlatego nie ma w niej miejsca na mało praktyczne urządzenia. Projektując kuchnię warto jest dobrze rozplanować wszystkie sprzęty pamiętając, że wiele kuchennych czynności wymaga dostępu do wody. Z tego względu zlewozmywak z praktyczną, funkcjonalną baterią jest tak samo ważny, jak chłodziarka czy piekarnik.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Franke, jeden z wiodących producentów i dystrybutorów systemów kuchennych na polskim rynku codziennie dba o to, aby do Klientów trafiały produkty najwyższej jakości - efektowne, funkcjonalne oraz inspirowane najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów są nowoczesne baterie kuchenne marki Franke, zaopatrzone w diody LED. Dzięki modelom Planar Light, Just Light i Just Color kuchnia zyska efektowny, nowoczesny wygląd zaś praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

Innowacyjne i efektowne - nowe baterie marki Franke

Właściwie dobrana i zamontowana bateria to szybkość i wygoda pracy w kuchni. Dlatego idealna bateria kuchenna powinna być prosta w obsłudze, trwała i zaopatrzona w mechanizm pozwalający na zmniejszenie ilości wody, zużywanej do gotowania i zmywania. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i opiniach Klientów firma Franke wprowadziła do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie - baterie kuchenne wyposażone w diody LED. Nowe modele z kolekcji Franke - Planar Light, Just Light i Just Color, łączą walory użytkowe z efektowną stylistyką. Baterie wyróżniają się ciekawym, minimalistycznym wzornictwem, które doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Ponadto diody umieszczone na wylewce lub w perlatorze dyskretnie oświetlają obszar roboczy, ułatwiając pracę w obrębie zlewozmywaka. Nowe produkty firmy Franke powstały z myślą o osobach, które w kuchni nie uznają kompromisów.

Nowe baterie Franke są nie tylko efektowne i praktyczne, ale także wydajne i bezpieczne. Cechą charakterystyczną oświetlenia, w którym zastosowano diody LED, jest bowiem wysoka energooszczędność i mała ilość emitowanego ciepła. Dzięki temu diody mogą być montowane w urządzeniach mających bezpośredni kontakt z wodą i nawet przy intensywnym użytkowaniu, nie wymagają wymiany przez wiele lat. Firma Franke wprowadziła do sprzedaży trzy modele innowacyjnych baterii, różniące się umiejscowieniem ledowych żarówek i kolorem emitowanego światła:

Planar Light - Efektowna, cicha bateria, wyposażona w diody umieszczone w dwóch rzędach na spodzie wylewki. Dzięki ustawieniu wyciąganej wylewki równolegle do powierzchni zlewozmywaka i stosunkowo dużej powierzchni świetlnej, diody precyzyjnie oświetlają cały obszar roboczy jasnym światłem. Mechanizm uruchamiany jest manualnie, niezależnie od strumienia wody, dzięki czemu możemy dostosować funkcjonalność baterii do swoich potrzeb. Bateria dostępna jest w dwóch kolorach - chromowanym i czarnym. Cena detaliczna (model chromowany i czarny): 2299 PLN brutto.

Just Light - nowoczesna, cicha bateria z wyciąganą wylewką, dostępna w wersji chromowanej. Diody LED zamontowane zostały w perlatorze, dzięki czemu efektownie oświetlają strumień wody jasnym, niebieskim światłem. Bateria nie wymaga zasilania sieciowego, ponieważ aktywacja światła wytwarzanego przez miniaturową turbinę hydroelektryczna następuje w momencie uruchomienia strumienia wody. Cena detaliczna: 2499 PLN brutto.

Just Color - nowoczesna, cicha bateria z wyciąganą wylewką, dostępna w wersji chromowanej. Diody LED zamontowane zostały w perlatorze, dzięki czemu efektownie oświetlają strumień wody. Kolor światła zmienia się w zależności od temperatury wody - od niebieskiego do czerwonego. Bateria nie wymaga zasilania sieciowego, ponieważ aktywacja światła wytwarzanego przez miniaturową turbinę hydroelektryczną następuje w momencie uruchomienia strumienia wody. Cena detaliczna: 4499 PLN brutto.

Gwarancja jakości Franke

Wszystkie baterie kuchenne marki Franke wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów i z użyciem najnowszych technologii, zapewniających wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Baterie wyposażone zostały w nowoczesne, trwałe głowice ceramiczne, pozwalające szybko wyregulować strumień i temperaturę wody. Każdy produkt marki Franke z wyciąganą wylewką posiada także specjalny zawór, odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku. Dzięki temu ponowne użycie baterii nie wymaga czekania na powrót wody do baterii. Planar Light, Just Light i Just Color, podobnie jak wszystkie baterie kuchenne z oferty Franke Polska, objęte zostały przez producenta 15-letnią gwarancją.

Franke Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem szwajcarskiego producenta i dystrybutora systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Firma w swojej ofercie posiada nie tylko zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w rynku zlewozmywaków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »