Dom » Wnętrza

Baterie kuchenne KWC. Detale mają znaczenie

Baterie kuchenne KWC. Detale mają znaczenie
Zobacz więcej zdjęć »
Perfekcyjne w każdym detalu, wykonane z mosiądzu w wykończeniu chromowanym lub stali nierdzewnej, doskonale dopracowane na krawędziach i łączach, pełne nowoczesnych technologii. Takie właśnie są baterie kuchenne KWC, które codziennie zachwycają od nowa.

Wybrane baterie z funkcją prysznica zostały wyposażone w innowacyjny system KWC JETCLEAN, który ogranicza osadzanie się kamienia. Mechanizm został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas użycia baterii drobinki wapnia i kamienia, które osadzają się na sitku były wypychane z otworów. W momencie zatrzymania przepływu wody, dziurki automatycznie się zwężają.

W myciu dużych naczyń i ciężko dostępnych miejsc pomoże nam opatentowany przez KWC, elastyczny wąż highflex®, wykonany w oparciu o technologię wielowarstwowego tworzywa. Oprócz praktycznego zastosowania, bateria z highflex® świetnie się prezentuje. Zaprojektowana zgodnie z panującymi trendami w architekturze wnętrz i wzornictwie przedmiotów, zdecydowanie wyróżnia się na tle kuchennej zabudowy.

Na uwagę zasługuje również delikatna, a przy tym niezwykle solidna dźwignia sterująca baterią, wykonana ze specjalnie utwardzanej stali chirurgicznej. Smukła i elegancka, pozostaje prawie niewidocznym dodatkiem. Jednocześnie doskonale spełnia swoją rolę i jest wygodna w użyciu.

To właśnie dbałość o detale pozwoliła stworzyć niezwykłe baterie KWC, które idealnie wpisują się w standardy współczesnej kuchni, gdzie dużą uwagę przywiązuje się zarówno do wzornictwa jak i wygody. Poprawiają jakość korzystania z urządzeń kuchennych i powodują, że zwyczajne czynności takie jak zmywanie naczyń, stają się bardzo przyjemne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BiznesTuba.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~cerbud.olsztyn.pl 2016-01-25 10:44:48

    Bardzo ciekawa bateria


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »