Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Batiste nagrodzony w konkursie „Glamour Glammies 2016”

Po licznych sukcesach i nagrodach przyznanych dla suchych szamponów marki Batiste przyszedł czas na nową linię do stylizacji Batiste Stylist.

Puder zwiększający objętość XXL Plumping Powder z nowej linii do stylizacji został doceniony przez redakcję magazynu Glamour i otrzymał nagrodę w konkursie „Glamour Glammies 2016".

Kultowa marka suchych szamponów była wielokrotnie nagradzana w różnych prestiżowych konkursach oraz plebiscytach („Qltowy Kosmetyk 2015", „Stylowy Kosmetyk 2014", „Konsumencki Lider Jakości 2014"). W tym roku redakcja magazynu Glamour postanowiła docenić produkty z nowej linii do stylizacji Batiste Stylist. Puder zwiększający objętość XXL Plumping Powder otrzymał nagrodę w tegorocznym konkursie i uzyskał tytuł „Wyboru redakcji Glamour Glammies 2016".

„Glamour Glammies 2016" to już druga edycja plebiscytu organizowanego przez magazyn Glamour. W konkursie nagrodzonych zostało 37 kosmetyków z 20 kategorii. Ideą przewodnią inicjatywy jest nagrodzenie produktów kosmetycznych, które sprawdzają się idealnie w codziennym życiu każdej kobiety.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Consulting & More

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »