Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Baw się nauką w VIVO! Stalowa Wola

Baw się nauką w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Powrót do szkoły może być świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem, a będzie się można o tym przekonać w dniach 24-25 sierpnia w VIVO! Stalowa Wola. Odbędzie się tu wyjątkowe wydarzenie edukacyjne „Baw się nauką”, podczas którego najmłodsi i ich rodzice zapoznają się z nowymi technologiami.

Stanowisko mind control, matematyka w kolorach klocków LEGO, lekcja chemii w wirtualnym laboratorium czy projektowanie i druk 3D – te i inne atrakcje czekać będą w VIVO! Stalowa Wola, na uczniów, którzy już niebawem rozpoczną nowy rok szkolny. 24-25 sierpnia, pod czujnym okiem ekspertów, odbędą się tu warsztaty edukacyjne „Baw się nauką”. Dzieci dowiedzą się m.in. co to są fale mózgowe i jak można je wykorzystywać, a także dlaczego w kole nie można iść do kąta. Nie zabraknie warsztatów, gier i zabaw logicznych przy użyciu tablicy multimedialnej KNOOKER. Każdy chętny będzie mógł wziąć również udział w wirtualnych lekcjach przyrody z goglami VR, lekcjach plastyki z pomocą robotów malujących czy lekcjach języka angielskiego przy użyciu… mówiącego długopisu! W VIVO! Stalowa Wola, w ramach akcji „Baw się nauką”, pojawi się również stanowisko programowania z Ozobotami oraz punkt projektowania i drukowania 3D. Najmłodsi będą mogli tu zaprojektować i wydrukować klocek własnego autorstwa. Fani robotyki będą mieli okazję skorzystać ze strefy ROBOlabirynt, gdzie czeka sterowanie robotami mobilnymi na torze z przeszkodami w formie labiryntu.

Powrót do szkoły wcale nie musi być stresujący i nieprzyjemny. Z myślą o wszystkich uczniach, którzy już 1 września zasiądą w szkolnych ławkach, przygotowaliśmy niecodzienne wydarzenie „Baw się nauką”. Zachęcamy całe rodziny do czynnego udziału w naszym evencie i wspólnego odkrywania tajemnic najnowszych technologii. Kreatywne stanowiska, które pojawią się na terenie naszego obiektu, są idealnym sposobem na zmobilizowanie dzieci do nauki poprzez zabawę – mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

 

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »