Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Baw się ze znajomymi, ale #zostańwdomu – Captain Jack zaprasza na kapitalne domówki online!

Baw się ze znajomymi, ale #zostańwdomu – Captain Jack zaprasza na kapitalne domówki online!
Zobacz więcej zdjęć »
Fantastyczna, a zarazem bezpieczna impreza z przyjaciółmi w czasach narodowej kwarantanny? Tak! To możliwe, jeśli każdy, pozostając w swoim domu, połączy się ze znajomymi przez Internet, by wspólnie bawić się na kapitalnej domówce pod banderą Captain Jack.

Piracka marka piwa o smaku rumu promuje hasło #zostańwdomu specjalnym spotem reklamowym, a dodatkowo organizuje ONLINE-ówki - cykl imprez w social mediach z udziałem influencerów i bez wychodzenia z domu. Akcja potrwa do końca maja.

Długotrwałe przebywanie w domu i społeczny dystans nie sprzyjają relacjom międzyludzkim. To wyzwanie szczególnie dla młodych ludzi, lubiących imprezy i spędzanie czasu z rówieśnikami. Jednocześnie pozytywne myślenie i podtrzymywanie kontaktów z bliskimi są równie ważne dla zdrowia jak zachowanie środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa.

Osobno, ale razem
Captain Jack wychodzi naprzeciw tej niecodziennej obecnie codzienności i proponuje kompromisowe rozwiązanie: imprezy online we własnym domu, w towarzystwie przyjaciół połączonych w sieci. Odpowiedzialną zabawę promuje spot reklamowy, który miał premierę 11 kwietnia i będzie emitowany w kanałach TV i Internecie do końca maja.

- Captain Jack to pierwsza marka w segmencie piw smakowych, która w dedykowanej reklamie pokazuje, że nawet w czasach epidemii możemy utrzymywać kontakty z przyjaciółmi, jednocześnie będąc odpowiedzialnymi w myśl hasła #zostańwdomu. Tutaj z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia - komunikatory i media społecznościowe. Dzięki nim wiele kameralnych, często jednoosobowych domówek może połączyć się w jedną, wielką imprezę! - mówi Izabela Ciupińska, odpowiedzialna za markę Captain Jack w Kompanii Piwowarskiej.

Idea filmu narodziła się szybko i spontanicznie, w reakcji na obecną sytuację, i została wcielona w życie w równie niestandardowy sposób, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Casting odbył się online, podobnie jak realizacja spotu. Aktorzy nagrywali materiał samodzielnie w swoich mieszkaniach, korzystając z dostarczonego przez markę, zdezynfekowanego sprzętu i elementów scenografii.

Jeśli domówka, to tylko online
Captain Jack zachęca do pozostania w domu, ale jako patron niezapomnianych imprez nie pozwala swoim fanom popaść w nudę i rutynę. Od początku kwietnia rozkręca ONLINE-ówki, czyli kapitalne domówki, do których każdy może się przyłączyć, korzystając jedynie z Internetu. Imprezy będą odbywać się w prywatnych mieszkaniach influencerów i będą transmitowane live na profilu Captain Jack na Facebooku w piątkowe wieczory do połowy maja. Ich gospodarzami będą muzycy, raperzy, ale też internetowi twórcy z obszaru rozrywki, znani z zabawnego komentowania rzeczywistości.

Do tej pory odbyły się dwie kapitalne domówki pod banderą piwa o smaku rumu. Jako pierwszy internautów zaprosił do siebie Myku, prowadzący profil Suchar Codzienny. 3 kwietnia podczas transmisji live spragnieni online-owej dobrej zabawy mogli odgadywać rysowane przez niego na bieżąco kalambury. Natomiast 13 kwietnia uczestnicy ONLINE-ówki bawili się przy muzyce granej na żywo przez Pawbeats. W kwietniu zaplanowano jeszcze spotkania online z udziałem DJ-a NOZ-a (17.04) i rapera Grubsona (24.04).

- Młodym ludziom z pewnością brakuje wyjść z przyjaciółmi, weekendowych imprez, wspólnego spędzania czasu. W tym trudnym okresie chcemy ich trochę rozerwać, umożliwić im rozładowanie energii, lecz w sposób bezpieczny, zgodny z zaleceniami. Nasze ONLINE-ówki zapewnią wszystkim świetną zabawę bez wychodzenia z domu, a liczba gości może być nieograniczona - im więcej, tym lepiej! Mamy nadzieję, że dzięki kapitalnym domówkom i regularnym kontaktom online ze znajomymi miłośnicy naszego pirackiego piwa zachowają rozwagę, a przede wszystkim dobry humor aż do końca tego wyjątkowego czasu - podkreśla Agnieszka Borkowska z zespołu marki.

Najnowszy spot reklamowy Captain Jack zrealizował reżyser Kuba Michalczuk. Za produkcję odpowiada Papaya Films, a postprodukcję Platige Image. Aktywności marki w kanale digital i działania PR prowadzi agencja Hand Made. Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

Link do spotu: https://bit.ly/3eoaHb3Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tmpr

Komentarze (1)

  • avatar
    ~minia 2020-04-29 23:35:28

    no i super inicjatywa, my tak oglądaliśmy netflixa koleżankami - ja z perłą w ręku u sebie, one u siebie i był wspólny maraton filmowy


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »