Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Beach Hut Woman marki Amouage w ofercie Quality Missala

Beach Hut Woman marki Amouage w ofercie Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowsze dzieło marki Amouage. Drzewny Beach Hut Woman jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

Beach Hut Woman to najnowszy zapach marki Amouage. Nostalgiczna kompozycja jest olfaktoryczną eksploracją samotnych chwil, spędzonych na zimowej, pustej plaży.


Bergamotka i akord mineralny otwarcia przywodzą na myśl zapach leżących na piasku i obmywanych zimnymi falami kamieni i muszli. Akord mokrego drewna buduje serce kompozycji, otulone aromatem suchych morskich traw, owianych chłodnym wiatrem. Efekt ten uzyskano łącząc nuty paczuli i drewna kaszmirowego.

Nuty głowy: bergamotka, akord mineralny

Nuty serca: akord mokrego drewna, lisylang (ylang-ylang III)

Nuty bazy: paczula, Cashmeran (drewno kaszmirowe)

Beach Hut Woman powstał w linii Midnight Flower Collection. Znajdują się w niej kompozycje Sunshine Woman i Sunshine Man, Bracken Woman i Bracken Man oraz Beach Hut Man, który miał swoją premierę w Perfumerii Quality wczesną jesienią ub.r.

Amouage Beach Hut Woman dostępny jest w Perfumerii Quality Missala i butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl w cenie 1235 zł za flakon o pojemości 100 ml EDP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »