Firma » Finanse

Beata Drzazga wśród laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Beata Drzazga wśród laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek 17. listopada, odbyła się 7. edycja Kongresu 590 – jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju. Konferencja miała miejsce na Podkarpaciu, a dokładnie na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Uczelnia ta stała się przestrzenią dla debat dotyczących bezpieczeństwa Polski i regionu Trójmorza oraz wsparcia Ukrainy. Podczas gali prezydent Andrzej Duda wręczył presXżowe Nagrody Gospodarcze. Jedną z nich, w kategorii Nagroda Indywidualna, odebrała Beata Drzazga.

Łączymy wszystkich – tak brzmi hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu 590. Jest to bowiem zwrot w stronę wzmacniania i pielęgnowania relacji międzynarodowych. Podczas wydarzenia dyskutowano m.in. o sytuacji w Ukrainie i jej konsekwencjach dla światowej gospodarki. Nie zabrakło też uhonorowania przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju szeroko pojętego rynku w Polsce. To jedno z najważniejszych wydarzeń o tematyce polityczno-biznesowej w kraju.

Nagroda Indywidualna w rękach Beaty Drzazgi

Nagrody Gospodarcze są wręczane przez prezydentów RP od ponad 20. lat. To presOżowe wyróżnienia dla rzetelnych, polskich firm. W tym roku prezydent Andrzej Duda przyznał także dwa dodatkowe trofea. Nagrodę indywidualną, przyznawaną osobom, które przyczyniły się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, otrzymała Beata Drzazga, prezes i założycielka BetaMed S.A., dziekan wydziału Medycznego Akademii Górniczej w Katowicach.

Beata Drzazga - działaczka gospodarcza i filantropijna

Swoją firmę założyła w 2001 roku – od tamtego czasu rozbudowała ją do 91. filii aż w 11-stu województwach w Polsce. BetaMed S.A. jest miejscem pracy dla ponad trzech tysięcy osób. Beata Drzazga to przede wszystkim przedsiębiorca z sercem – stworzyła klinikę, w której empatyczna opieka nad pacjentami stoi na pierwszym miejscu. Jest także właścicielką ekskluzywnego domu mody Dono da Scheggia. To ukłon w stronę siły kobiecości, którą sama popularyzuje.

Inicjatorka współpracy biznesowej Polska-Nevada

Beata Drzazga jest również założycielką BetaMed InternaOonal w Las Vegas. Jako uczestnik i współorganizator misji gospodarczych pomiędzy Nevadą a Polską, została uhonorowana tytułem Pierwszego Ambasadora Biznesu Nevady. To także duży gest w stronę budowania międzynarodowych relacji, o których mówiono podczas tegorocznego Kongresu 590.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »