Dom » Wnętrza

Beautifully functional. Premiery Profim podczas Warsaw Home Expo 2017

Beautifully functional. Premiery Profim podczas Warsaw Home Expo 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Profim zaprasza architektów, dziennikarzy, znawców i pasjonatów designu oraz partnerów biznesowych na wystawę, która odbędzie się podczas targów Warsaw Home Expo 2017 w dniach 6-8 października. Na odwiedzających czekają premiery m.in. nagrodzona Red Dot Awards 2017 kolekcja Chic Air.

Profim, jeden z najbardziej liczących się w Europie producentów siedzisk, krzeseł i foteli biurowych zaprasza na swoje stoisko podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo 2017. Na odwiedzających czekają między innymi prezentacja najnowszych kolekcji mebli zaprojektowanych przez Paula Brooksa i ITO Design oraz premierowy pokaz kolekcji Chic Air Christophe'a Pillet, uhonorowanej międzynarodową nagrodą Red Dot Awards 2017. 

Wystawę firmy Profim, przygotowaną przy współpracy z marką Vzór, która zaprezentuje klasyki polskiego designu z lat 50. XX wieku, będzie można odwiedzić w dniach od 6 do 8 października 2017 na stoisku A4/B14 w hali F na terenie Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62. Dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów przewidziano także specjalną konferencję prasową, którą odbędzie się 6.10.2017 o godz. 11.30.

Profim jest jednym z czołowych producentów krzeseł i foteli biurowych w Europie. Produkty powstające w polskiej fabryce tej firmy w Turku, wyróżnia dopracowany w każdym szczególe, perfekcyjny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość.. Dzisiejsza pozycja Profim jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju, gdzie od ponad 26 lat tworzone są produkty odpowiadające najwyższym standardom Marka Profim ceniona jest także za oryginalne wzornictwo, które jest wynikiem współpracy z międzynarodową grupą projektantów z całego świata. 

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się na terenie PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem tego wydarzenia jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowej współpracy, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce, w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm oraz sklepy wraz z klientami indywidualnymi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »