Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bębniarskie zajęcia dla dzieci w Centrum Janki

Bębniarskie zajęcia dla dzieci w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę w Centrum Janki wszystkie chętne dzieci będą mogły spróbować swoich sił w grze na bębnach afrykańskich. Zajęcia potrwają od 10.00 do 15.00, a wstęp na nie jest bezpłatny.
W sobotę 25 lutego w Centrum Janki, podczas muzycznych „Warsztatów twórczego rozwoju" dzieci nauczą się gry na bębnach afrykańskich. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Szymona Wróblewskiego. Na początku spotkania dzieci poznają ciekawostki na temat historii i pochodzenia bębnów oraz tajniki ich budowy. Następnie nauczą się podstawowych technik gry, zagrywek, uderzeń oraz zasad poprawnego trzymania instrumentów. Na koniec zajęć nastąpi najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment wspólnego muzykowania.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat będą rozpoczynały się o pełnych godzinach zegarowych, pomiędzy 10.00 a 15.00 na galerii, przy głównym wejściu do Centrum Janki. Każde warsztaty potrwają około 30 - 40 minut. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają instrumenty do nauki.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 25 lutego 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »