Dom » Wnętrza

Beckers wprowadza na rynek nową kolekcję farb

Beckers Designer Collection to najnowsza kolekcja farb, której kolorystyka jest kwintesencją stylu skandynawskiego. Całość opiera się nie tylko na dobrym designie, ale przede wszystkim na filozofii mieszkania polegającej na dążeniu do umiaru.

To paleta 25 kolorów, które stanowią doskonałą bazę dla wyjątkowych, sprzyjających harmonii aranżacji. Dzięki odcieniom Beckers Designer Collection można stworzyć przestrzeń, która zapewni komfort i dobre samopoczucie domownikom.

 

Mist

 

Ballet

 

Flow

 

Sparkling

 

Snow

 
Podstawą stylu skandynawskiego jest prostota, lekkość i funkcjonalność. Istotne są również duża ilość światła i nawiązanie do natury, dzięki którym można uzyskać harmonię we wnętrzu. Właśnie z tą myślą została opracowana paleta kolorów Beckers Designer Collection. Poszczególne części kolekcji: The Art of Harmony, The Art of Enjoying, The Art of Being, The Art of Reflecting oraz The Art of Simple nawiązują do elementów życia: harmonii, radości, sztuki bycia tu i teraz, refleksji oraz prostoty. Piaskowe beże, przytłumione zielenie oraz pastelowe błękity i róże pozwolą stworzyć przestrzeń sprzyjającą wyciszeniu i osiągnięciu wewnętrznego spokoju. Wszystkie odcienie farb stanowią również doskonałe tło dla zielonych roślin, które są nieodłącznym elementem stylu skandynawskiego i jeszcze bardziej przybliżają nas do świata przyrody.

Midnight

 

Tango

 

Herbarium

 

Secret garden

 
W najnowszej kolekcji Beckers Designer Collection nie brakuje również mocniejszych kolorów. W stylu skandynawskim dąży się do równowagi, którą można osiągnąć właśnie za pomocą kontrastu. W ciemnych wnętrzach bardzo dobrze prezentują się jasne detale, tworząc zróżnicowany, lecz harmonijny dla oka obraz. Wyraziste barwy, jak np. odcień Midnight z palety The Art of Simple czy Tango z The Art Of Being wystarczy zastosować na mniejszych powierzchniach - malując np. tylko jedną ścianę w danym pokoju, a nie będą one dominujące. Takie rozwiązanie jest również w zgodzie z ideą Lagom, czyli zachowania umiaru, na której opiera się cały styl skandynawski. W nowym katalogu Beckers Designer Collection można znaleźć wiele inspirujących aranżacji, które pomogą wprowadzić go do własnego domu.

Lateksowa farba Beckers Designer Collection to jednak nie tylko piękna kolorystyka zgodna ze skandynawskim stylem, ale też doskonała funkcjonalność. Zastosowana w niej technologia enkapsulacji zapewnia zwiększoną odporność powłoki na zabrudzenia, a ceramiczna receptura sprawia, że jest ona odporna na ślady po przetarciach. Farba gwarantuje też antyrefleksyjne wykończenie w głębokim macie. To wszystko sprawia, że domowe wnętrze przez długi czas będzie prezentować się stylowo, nowocześnie i estetycznie. Farby Beckers Designer Collection są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci i mogą być z powodzeniem wykorzystywane do malowania pokojów dziecięcych.

 

Więcej informacji nt. nowej kolekcji farb Beckers Designer Collection znajduje się na stronie: https://beckers.pl/produkty/wewnatrz/farby-do-scian-i-sufitow/beckers-designer-collection

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »