Dom » Wnętrza

Beckers z nową kampanią telewizyjną

Rozpoczęła się kampania marki Beckers prezentująca ściany naszych domów jako piękne tło dla codziennego życia. Od 1 czerwca br. 30-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na wybranych kanałach tematycznych.

 - Naszym spotem, opartym na różnorodnych życiowych sytuacjach, chcemy przekazać, że produkty Beckers to nie tylko piękne rozwiązania kolorystyczne i estetyczne, ale także różnorodne funkcjonalności, dzięki którym ściana nie musi stanowić ograniczenia dla codziennych zajęć domowników czy realizacji ich pasji. Poprzez swoje właściwości farby Beckers czynią bowiem pomalowane powierzchnie trwałym i efektownym tłem dla naszych codziennych, domowych aktywności – mówi Aneta Stopa, kierownik marketingu marki Beckers.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Kampania pod hasłem „Wybierz kolor i znajdź nowe tło, dla wszystkiego co kochasz” prowadzona będzie także równolegle w kanałach digital, mediach społecznościowych, a także wpierana  działaniami PR. Video dostępne jest na też na YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=lnHHhlVX8nw.

Za przygotowanie kreacji reklamowej odpowiada agencja Wiernik Pro, zaś zakup mediów koordynuje dom mediowy Arena Media.

 


Beckers to wysokiej jakości farby do różnego rodzaju powierzchni, które wyróżnia piękno kolorów, siła krycia i trwałość. Flagowe linie produktów do ścian i sufitów to Beckers Designer Collection oraz Beckers Designer Colour. W portfolio marki znajduje się także farba dedykowana do pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia i wilgoć, jak kuchnie, łazienki, korytarze czy pomieszczenia gospodarcze - Beckers Designer Kitchen & Bathroom oraz emaila do malowania drewna i metalu - Beckers Designer Universal. Produkty maki Beckers posiadają liczne atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. Można nimi malować także pokoje dla osób ze skłonnościami do alergii, a nawet zabawki.

Więcej na stronie: https://beckers.pl/produktyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »