Firma » Bankowość

Będzie drożej? Rosną ceny ubezpieczeń

Po 4,5 letniej tendencji spadkowej, ceny ubezpieczeń wzrosły średnio drugi kwartał z rzędu. W dużym stopniu jest to spowodowane cenami ubezpieczeń majątkowych, na które w dalszym ciągu miały wpływ szkody katastroficzne z 2017 r. oraz wzrost cen linii finansowych i profesjonalnych.

Według najnowszego raportu Marsh Global Insurance Market Index: Q1 2018, cyklicznego zestawienia stawek odnowieniowych na świecie w pierwszym kwartale tego roku ceny wzrosły średnio o około 1% - 3%. W większości regionów odnotowano umiarkowany wzrost cen w pierwszym kwartale lub zmniejszenie tempa spadku.

Straty katastroficzne w mieniu, które miały miejsce w ubiegłym roku nadal wpływają na ceny ubezpieczeń majątkowych w USA i innych krajach. Jednak globalna pojemność rynku ubezpieczeniowego pozostaje nadal silna, dlatego ceny w dalszym ciągu spadają w wielu regionach, przede wszystkim w liniach ubezpieczeniowych mniej podatnych na straty.

 Żródło: Newsrm.tvRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

procontent
http://newsrm.tv/niszczy-organizm-i-nie-daje-objawow-14-osob-nie-wie-o-chorobie/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »