Firma » Biznes

Belgijska Spółka Alides rozwija struktury w Polsce

Belgijska Spółka Alides rozwija struktury w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem listopada br. do zespołu Alides Polska dołączył Przemysław Czachowicz. Obejmując stanowisko Business Development Managera, Przemysław będzie odpowiadał za rozwój firmy w Polsce, która jest częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r.

Z początkiem listopada br. do zespołu Alides Polska dołączył Przemysław Czachowicz. Obejmując stanowisko Business Development Managera, Przemysław będzie odpowiadał za rozwój firmy w Polsce, która jest częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r.

 

Po dwóch udanych transakcjach w Gdańsku nadszedł czas na nowe wyzwania i dynamiczny rozwój struktury firmy Alides także w Polsce. Jestem przekonany, że Przemysław przekuje w rzeczywistość naszą ambitną strategię rozwoju, która koncentruje się na pozyskiwaniu inwestycji w strategicznych lokalizacjach, o najlepszym potencjale długoterminowym.” mówi Rikkert Leeman, CEO Alides REIM.

 

Przemysław jest doświadczonym Menedżerem z blisko 20 letnim stażem w branży nieruchomości, głównie w sektorze biurowym, handlowym i hotelowym. Przez prawie 10 lat Przemysław zajmował stanowiska zarządcze w DNB Bank Polska. Ukończył Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration (MBA). Posiada on również prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM – Certified Commercial Investment Member), nazywany “doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”.

 

Z przyjemnością dołączyłem do zespołu Alides REIM – firmy z bardzo długą tradycją i perspektywą inwestycyjną. Jestem przekonany, że moje doświadczenie w połączeniu z ambitnymi planami rozwoju firmy przełożą się na równie duży i długofalowy sukces Alides w Polsce.” – mówi Przemysław Czachowicz.

 

Przypomnijmy, że w marcu 2017 r. Alides roku wraz ze Spółką Revive nabył teren d. Stoczni Cesarskiej, który stanowi 16ha terenów postoczniowych w Gdańsku. Projekt zakłada ochronę i ekspozycję najcenniejszych historycznych budynków postoczniowych z równoczesnym przystosowaniem ich do nowych funkcji oraz budowę nowych, atrakcyjnych obiektów o różnorodnym przeznaczeniu.

 

Natomiast w 1kw 2021 r. Spółka nabyła również budynek Waterside przy ulicy Długie Ogrody i w pobliżu Wyspy Spichrzów. Unikalna lokalizacja stwarza nieocenione możliwości wkomponowania się w historyczny obszar i potencjał Gdańska.

 

Alides REIM SA to rodzinna firma działająca na rynku nieruchomości, będąca częścią Gandawskiej Group Maes, założonej w 1892 r. Alides od pokoleń jest uznanym podmiotem
w sektorze nieruchomości dzięki hybrydowemu profilowi inwestora i dewelopera. Dynamizm i ambicje tej rozwijającej się firmy wyrażają się w jakości, zrównoważonym rozwoju
i innowacjach. Alides realizuje swoją strategię ekspansji w Belgii, Luksemburgu i w Polsce poprzez inwestycje w sektorze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, hotelowych i służby zdrowia. Na podstawie sprawozdań finansowych na dzień
31 grudnia 2020 r., Alides posiada skonsolidowany kapitał netto w wysokości 275 mln EUR
i EBITDA w wysokości 45 mln EUR.

 

Kontakt prasowy:

p.czachowicz@alides.eu

www.alides.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mateuf8

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »