Technologie » Komputery

BELKIN dla szefa kuchni

BELKIN dla szefa kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Moda na gotowanie wciąż trwa! W erze blogów kulinarnych coraz częściej do kuchni zabieramy ze sobą tablet, gdyż to w Internecie śledzimy przepisy i szukamy kulinarnych inspiracji. Z myślą o pasjonatach kulinariów BELKIN przygotował serię uchwytów do tabletów.

Czasy, gdy gotowało się według przepisów ze starej książki z przepisami babci, minęły bezpowrotnie, teraz korzystamy z przepisów znalezionych w sieci. Tablet powoli staje się więc „narzędziem kuchennym", nieodłącznym kompanem w kuchni. Amerykański producent postanowił zadbać o to, by miłośnicy kulinariów mogli bezpiecznie i wygodnie korzystać z iPada podczas gotowania. Można nie tylko śledzić przepisy z ulubionych blogów i kulinarnych wortali, a także wrzucać do Internetu własne zdjęcia zrobione iPadem dokumentujące kulinarne poczynania.

Chef Stand + Stylus  (F5L099cw)

Specjalna podstawka zaprojektowana do korzystania w kuchni, pozwala ustawić iPada w dowolnym miejscu i zapewnia mu stabilność. Dzięki niej tablet będzie ustawiony pod optymalnym kątem i nie będzie narażony na strącenie z blatu w ferworze kulinarnych przygotowań. Podstawka Chef Stand dodatkowo jest wyposażona w rysik, który pozwala na wygodne korzystanie z iPada podczas gotowania, bez obaw, że ekran zostanie zabrudzony (podstawkę i rysik można umyć ciepłą wodą po skończonej pracy).

Cena: 149zł

Uchwyt przeznaczony do:   iPad, iPad 2, iPad 3, iPad mini

Kitchen Cabinet Mount (F5L100cw)

Dla osób, które mają niewielkich rozmiarów kuchnię i zależy im na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zaprojektowano uchwyt Kitchen Cabinet Mount. Pozwala on na przytwierdzenie iPada do dowolnej szafki czy półki i zaoszczędzenie miejsca na blacie, przy którym się gotuje. Przytwierdzenie uchwytu do szafki jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, w każdej chwili możemy też zmienić jego położenie. Dzięki  Kitchen Cabinet Mount tablet znajduje się w bezpiecznym i widocznym miejscu, a fani kuchni mogą się koncentrować już tylko na kulinarnych eksperymentach.

Cena: 129zł

Uchwyt przeznaczony do:   iPad, iPad 2, iPad 3

Fridge Mount  (F5L098cw)

Dzięki Fridge Mount nasz tablet możemy bez problem przytwierdzić do drzwi lodówki, ale także ściany i szafki, nie obawiając się zniszczenia ich powierzchni.  Tablet będzie bezpieczny - w urządzeniu zastosowano specjalna technologię 3MTM CommandTM Strips, która uniemożliwia wypadnięcie tabletu z uchwytu. Gotując możemy więc śledzić przepis na ulubionym blogu czy portalu, a także uprzyjemnić sobie czas oglądając film czy serwis informacyjny.

Cena: 129zł

Uchwyt przeznaczony do:   iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4.

Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad  1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.
Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UKRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »