Technologie » Komputery

BenQ BH3801D - dwustronny ekran informacyjno-reklamowy 16:5 (1920x600) do pracy Non-Stop 24/7

BenQ BH3801D - dwustronny ekran informacyjno-reklamowy 16:5 (1920x600)  do pracy Non-Stop 24/7
Zobacz więcej zdjęć »
Dwustronny,38 calowy BenQ BH3801D o nietypowych proporcjach 16:5 (1920x600) obydwu ekranów i dużej jasności 700 nitów (cd/m2) zaprojektowano do pracy ciągłej (24/7) w zastosowaniach informacyjnych i reklamowych (Digital Signage), w pomieszczeniach o temperaturze 0-50°Ci wilgotności względnej 20-80%.

Ekran może pracować w pionie i poziomie.

Ekran dostarczany jest z oprogramowaniem X-Sign do projektowania i zarządzania wyświetlaniem dowolnych treści. Wbudowane cztery 1W głośniki, gniazda HDMI 2.0, RS232, RJ45(LAN) i USB
z opcją autoodtwarzania (Plug & Play) oraz zainstalowany system Android sprawia, że jest on samodzielnym urządzeniem informacyjno-reklamowym do zastosowań w handlu i gastronomii.
W Polsce BenQBH3801D dostępny jest w sieci partnerów handlowych BenQ.
Dystrybutorami są firmy AB i Roseville Investments.
Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door

Parametry techniczne i zdjęcia: https://business-display.benq.eu/pl-pl/findproduct/signage/stretch/bh3801d.html

 

BenQ wprowadził na polski rynek dwustronny wyświetlacz o przekątnej 38 cali i nietypowych proporcjach 16:5 (1920x600). Zaprojektowano go jako wysokiej jakości wyświetlacz reklamowy i informacyjny do sklepów, placówek gastronomicznych, biur i urzędów. 

Wysoka jasność i duża rozdzielczość

Duża jasność - 700 nitów i rozdzielczość oraz powłoka antyodblaskowa pozwalają zapewnić doskonałe, żywe kolory i szczegółowy obraz nawet w jasno oświetlonych placówkach handlowych i gastronomicznych. Możliwość pracy w temperaturach 0-50°C i wilgotności względnej 20-80% (bez skraplania) sprawia, że wyświetlacz doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach wewnętrznych i półzewnętrznych.

X-Sign 2.0 – projektowanie i zarządzanie treścią

Zintegrowane oprogramowanie BenQ X-Sign 2.0 umożliwia łatwe projektowanie treści informacyjnych i reklamowych. Ma ono szablony specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Tworząc swój przekaz można wybierać z wielu szablonów, grafik, animacji czy materiałów wideo oraz scenariuszy i harmonogramów wyświetlania.

X-Sign umożliwia przykładowo natychmiastowe, zdalne aktualizacje cen – przez zmianę jednego pliku w chmurze, wysyłanie komunikatów w czasie rzeczywistym – np. o kończeniu się konkretnego towaru czy uruchamiania strumieniowych transmisji na żywo z YouTube. Możliwa jest również interakcja z klientem za pośrednictwem wyświetlania kodów QR, które prowadzą oglądającego np. na strony dedykowanej tylko dla niego oferty – jeśli klient za pomocą smartfona odczyta wyświetlany na ekranie kod QR.

Non-Stop przez ponad 6 lat

Serię ekranów Stretch, do której należy BH3801D, zaprojektowano do pracy ciągłej, co oznacza, że może on pracować bez przerw czyli 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Żywotność podświetlenia LED wynosi 55 000 godzin co pozwala na niezawodną, nieprzerwaną pracę przez całą dobę przez ponad sześć lat. Maksymalny pobór mocy to 45W w trakcie pracy i poniżej 0,5W w trybie czuwania.

n  BenQ Corporation i Grupa BenQ

Działalność BenQ Corporation opiera się na filozofii „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” (Liczy się przyjemność i jakość życia). Firma jest światowym liderem wśród dostawców technologii i rozwiązań, a jej celem jest wzbogacanie i urozmaicanie wszystkich aspektów życia swoich klientów. Aby wprowadzić tę filozofię w życie, firma skupia się na tych aspektach, które w dzisiejszym świecie są dla ludzi najważniejsze, tj. styl życia, biznes, opieka zdrowotna i edukacja. BenQ dąży do zapewnienia ludziom możliwości lepszego i zdrowszego życia, zwiększenia wydajności oraz innowacyjnych metod kształcenia. Możliwości te daje niezwykle szeroka oferta technologii i produktów tworzonych z uwzględnieniem ludzkich potrzeb, obejmująca projektory cyfrowe, monitory, wielkoformatowe wyświetlacze interaktywne i rozwiązania oświetleniowe. Bo ma to dla nas znaczenie.   

Do Grupy BenQ należy niemal 20 niezależnych spółek o łącznej wartości ponad 20 mld USD, działających w ponad 30 krajach i obsługujących wiele różnych branż. Spółki te zatrudniają łącznie ponad 100 tys. pracowników. Każda spółka w Grupie to uznany lider w swojej dziedzinie, który zwiększa zasoby Grupy, jej potencjał badawczo-rozwojowy oraz strategiczne atuty. Grupa wykorzystuje ugruntowaną pozycję swoich spółek w poszczególnych branżach do rozszerzania działalności na nowe rynki. Ponadto Grupa dysponuje wysoce wydajnym łańcuchem wartości oraz niezrównanym potencjałem, który umożliwia jej dostarczanie kluczowych komponentów oraz światowej klasy rozwiązań dla branż, takich jak: TFT-LCD, energia odnawialna, technologia organiczna i materiały zaawansowane, oświetlenie, projektowanie układów scalonych, komponenty precyzyjne, integracja systemów, branding, usługi. Grupa prowadzi rentowną i zrównoważoną działalność oraz wspiera spółki, które wyznają jej filozofię, czyli „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” (Liczy się przyjemność i jakość życia).

Do Grupy BenQ należą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (największy na świecie producent wielkoformatowych ekranów TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. and Raydium Semiconductor Corp..  

n  BenQ w Europie i w Polsce

BenQ Europe to regionalny oddział BenQ Corporation z siedzibą w Holandii. Firma jest obecna na największych europejskich rynkach, takich jak Austria, kraje Beneluksu, Europa Środkowo-Wschodnia, Francja, Niemcy, Włochy, Skandynawia, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria i Wielka Brytania. Szeroką oferta produktów bazuje na zintegrowanych technologiach, obejmuje projektory, monitory LED, ekrany informacyjno-reklamowe, interaktywne ekrany dotykowe. BenQ jest najchętniej wybieraną marką projektorów DLP® na świecie oraz jest w pierwszej trójce największych dostawców projektorów w ponad 20 krajach w Europie. Ponadto BenQ Europe jest ekspertem w dziedzinie monitorów VA LED i plasuje się w pierwszej piątce dostawców tych urządzeń w różnych krajach. www.BenQ.pl

n  ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej firmy ZOWIE Gear jesienią 2015, firma zdecydowała, że wszystkie produkty – monitory, klawiatury, myszy i inne akcesoria przeznaczone dla e-Sportu sprzedawane będą pod jednolitą marką ZOWIE a brand by BenQ. Wszystkie nowe rozwiązania dla graczy łączyć będą dotychczasowe doświadczenie e-Sportowe firm BenQ i Zowie. Na rynek trafią one pod jednolitą marką ZOWIE, gwarantującą użytkownikom innowacyjność, ergonomię, jakość i najlepsze parametry podnoszące skuteczność i przyjemność używających je graczy.

 

 

Nadesłał:

INDALO
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »