Technologie » Komputery

BenQ EH600 i EW600 zarządzane smartfonem,bezprzewodowe inteligentne projektory biznesowe z Androidem

BenQ EH600 i EW600 zarządzane smartfonem,bezprzewodowe inteligentne projektory biznesowe z Androidem
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ EH600 i WH600 to dwa najnowsze inteligentne projektory biznesowe z wbudowanym systemem Android, umożliwiające bezprzewodową prezentację z urządzeń mobilnych – zaprojektowane jako proste w obsłudze, mobilne centrum wideokonferencyjne.

Zamiast tradycyjnego pilota, do sterowania projektorami można użyć smartfona z zainstalowaną aplikacją BenQ Smart Control. Prezentacje można prowadzić również bez podłączania komputera, korzystając bezpośrednio z materiałów zapisanych na nośniku USB.  
Model EH600 ma rozdzielczość 1920x1080 i jasność 3500 ANSI lumenów, a EW600 – 1280x800
i 3600 ANSI lumenów. Funkcje bezprzewodowe to 2,4 i 5 GHz WiFi oraz Bluetooth 4.0.

Wyświetlany obraz może mieć przekątną 60-180” (152–457 cm) .

Projektory wyposażono m.in. w: HDMI, USB-A (z Media Reader) oraz wbudowany głośnik 2W.
Żywotność lampy do 15 tys. godzin w trybie LampSave.
Obydwa modele są już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej: 4099 zł EH600 i 3279 zł EW600. Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.
Parametry: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/business/eh600.html

https://www.benq.eu/pl-pl/projector/business/ew600.html

Film: https://www.youtube.com/watch?v=OraMyCNOLR4&feature=youtu.be

 

 Firma BenQ wprowadziła na polski rynek pierwsze dwa modele bezprzewodowych inteligentnych projektorów biznesowych z wbudowanym systemem Androidem – EH600 i EW600. Projektory zaprojektowano z myślą o umożliwieniu szybkiej i prostej organizacji mobilnych wideokonferencji – bez potrzeby  używania laptopa czy innego komputera – dzięki bezprzewodowej transmisji ze smartfonów i tabletów. Wystarczy podłączyć do projektora kamerę internetową i rozpocząć wideokonferencję.  

Obydwa modele różnią praktycznie tylko jasnością i rozdzielczością. EH600 ma rozdzielczość Full HD (1920x1080) i jasność 3500 ANSI lumenów, a EW – rozdzielczość WXGA (1200x800) i 3600 ANSI lumenów.

Smartfon zamiast pilota

Zainstalowana na smartfonie aplikacja BenQ Smart Control pozwala na przejęcie całkowitej kontroli nad projektorem i sterowanie nim zamiast tradycyjnym pilotem.

Prezentacje bez komputera

Wbudowany czytnik USB obsługuje wiele formatów plików m.in. JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint umożliwiają prowadzenie prezentacji bez komputera, bezpośrednio z nośnika USB.  

Bezprzewodowe przesyłanie treści

Wbudowany moduł Wi-Fi 2,4 i 5 GHz umożliwia bezprzewodową transmisję treści z urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów, notebooków, itp.

 

Porównanie BenQ EH600 i EW600: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/business/compare.html?comparable_products=eh600,ew600

 

Dystrybutorami projektorów są:
AB S.A., Action S.A., ALSO Polska, ED System Polska Sp. z o.o.

 

BenQ Corporation

W oparciu o wizję „Zapewniania radości i jakości życia”, firma BenQ to wiodący światowy dostawca technologii i rozwiązań dla ludzi. .Jego celem jest poprawa i wzbogacenie wszystkich aspektów życia konsumentów. Aby zrealizować tę wizję, firma koncentruje się na najważniejszych aspektach dla współczesnych ludzi – stylu życia, działalności gospodarczej, opiece zdrowotnej i edukacji – w nadziei na zapewnienie rozwiązań pozwalających lepiej żyć, wydajniej pracować, poprawiać zdrowie i ułatwiać naukę.

Możliwości te daje niezwykle szeroka oferta technologii i produktów tworzonych z uwzględnieniem ludzkich potrzeb, obejmująca projektory multimedialne, monitory, wielkoformatowe wyświetlacze interaktywne oraz rozwiązania chmurowe i mobilne. Bo ma to dla nas znaczenie. www.BenQ.pl

Grupa BenQ

Grupa BenQ osiąga obroty powyżej 25 miliardów dolarów i składa się z blisko 20 niezależnych firm działających w ponad 30 krajach w różnych branżach, które wspólnie zatrudniają ponad 100 tys. pracowników. Każdy członek grupy jest uznanym liderem w swojej branży, wzbogacając ogromne zasoby, szeroko zakrojoną działalność badawczo-rozwojową oraz wyjątkową strategiczną przewagę Grupy BenQ. Dzięki wykorzystaniu pionowej specjalizacji każdej z firm w celu uzyskania efektu skali na poziomych rynkach, Grupa BenQ kontroluje wysoce wydajny łańcuch wartości i cechuje ją niezrównana zdolność do dostarczania komponentów o krytycznym znaczeniu i rozwiązań światowej klasy w następujących branżach: TFT-LCD, energetyka odnawialna, chemikalia wysokowartościowe i zaawansowane materiały, oświetlenie, projektowanie układów scalonych, komponenty precyzyjne, integracja systemów, działalność pod własnymi markami i serwis. Grupa jest zaangażowana w rentowne i działające w długim horyzoncie czasowym firmy, które dzielą długoterminową wizję zapewniania radości i jakości życia.

Firmy należące do Grupy BenQ:  BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (największy producent dużych matryc TFT-LCD ), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., BenQ Dialysis Technology Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. oraz Raydium Semiconductor Corp.

ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej firmy ZOWIE Gear jesienią 2015, firma zdecydowała, że wszystkie produkty – monitory, klawiatury, myszy i inne akcesoria przeznaczone dla e-Sportu sprzedawane będą pod jednolitą marką ZOWIE a brand by BenQ. Wszystkie nowe rozwiązania dla graczy łączyć będą dotychczasowe doświadczenie e-Sportowe firm BenQ i Zowie. Na rynek trafią one pod jednolitą marką ZOWIE, gwarantującą użytkownikom innowacyjność, ergonomię, jakość i najlepsze parametry podnoszące skuteczność i przyjemność używających je graczy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »