Technologie » Internet

BenQ i Techland prezentują zakrzywiony BenQ EX3210R Dying Light 2

BenQ i Techland prezentują zakrzywiony BenQ EX3210R Dying Light 2
Zobacz więcej zdjęć »
Tylko do 4 lutego br. do każdego monitora EX3210R Dying Light 2 zamówionego w internetowej przedsprzedaży w BenQ Qshop dołączana jest gra Dying Light 2 (kod do Steam). Dying Light 2 Stay Human jest jednym z najbardziej oczekiwanych horrorów 2022 roku, którego premiera zaplanowana jest na 4. lutego.

BenQ MOBIUZ i Techland prezentują monitor BenQ EX3210R Dying Light 2. Jest to specjalna - stylizowana grafiką gry Daying Light 2 firmy Techland - wersja najnowszego 32 calowego, zakrzywionego 165 Hz monitora dla graczy BenQ EX3210R MOBIUZ. Dying Light 2 Stay Human jest jednym z najbardziej oczekiwanych horrorów 2022 roku, którego premiera zaplanowana jest na 4. lutego br.

Partnerstwo to łączy dwie potęgi wciągającej rozgrywki: Techland, który otwiera świat wielkich emocji utrzymujących czujność graczy przechodzących od jednego wyzwania do drugiego i BenQ MOBIUZ twórcę monitorów potęgujących wrażenia z zanurzenia się w ten cyfrowy świat. Tak więc, gracze mogą spodziewać się oszałamiających wrażeń związanych z nieustanną akcją i niesamowitej grafiki na monitorze zbudowanym tak, aby jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę.

Zakrzywiony ekran VA 2560x1440 z HDRi

Monitor ma 32. calowy zakrzywiony ekran (promień krzywizny 1000R) o rozdzielczości 2560x1440 (16:9). Funkcje: HDRi oraz Light Tuner z 20 stopniową regulacją jasności za pomocą pilota, umożliwiają dobrą widoczność w najciemniejszych nawet scenach gry.

165Hz, 1 ms i AMD FreeSync Premium Pro

165Hz częstotliwość odświeżania ekranu, 1 ms czas reakcji matrycy (MPRT) praktycznie niwelują i cyfrowe artefakty. Funkcje takie jak Black eQualizer (lepsza widoczność szczegółów w ciemnych partiach obrazu), Color Vibrance (wielostopniowa regulacja nasycenia kolorów w grze) oraz AMD FreeSync ™ Premium Pro dodatkowo podnoszą komfort gry i płynność akcji.

90% palety DCI-P3, 300 nitów i HDRi

10 bitowa obsługa kolorów, 90% pokrycie palety PCI-P3, jasność 300 nitów i funkcja HDRi dodatkowo optymalizująca kontrast i kolory gwarantują doskonały obraz, wiernie odzwierciedlający zamysł twórców wirtualnej rzeczywistości gier.
Bogactwo wrażeń dopełnia tryb wyścigowy zapewniający ekstremalne wrażenia z toru.

Wrażenia dźwiękowe

Imponujący dźwięk ze zintegrowanego systemu dźwiękowego treVolo również akustycznie zanurza gracza w akcję gry. Pomaga to zapewnić doskonałe wyczucie miejsca pobytu przeciwników, dzięki czemu nowy EX3210R idealnie nadaje się do epickich przygód. 2.1-kanałowe głośniki wbudowanego systemu dźwiękowego treVolo (2 x 2-watowe głośniki i 5-watowy subwoofer) oferują pięć definiowanych przez użytkownika trybów dźwięku dla strzelanek pierwszoosobowych FPS, gier wyścigowych i gier sportowych. DSP i układ głośników zapewniają bogaty dźwięk o wyraźnie zróżnicowanych częstotliwościach. Zakrzywiony ekran dodatkowo poprawia wrażenia dźwiękowe i sprzyja zanurzeniu się w świat gier.

Ochrona wzroku

Monitor wyposażono oczywiście w sprawdzone funkcje BenQ EyeCare, które chronią oczy przed zmęczeniem, nawet podczas długich sesji grania. Funkcja BenQ Brightness Intelligence Plus automatycznie dostosowuje jasność ekranu do oświetlenia otoczenia. Niemigoczące podświetlanie ekranu Flicker-free i niska emisja niebieskiej składowej widma barw dodatkowo podnoszą komfort długotrwałego korzystania z monitora.

Qshop: https://bit.ly/345JdXb   

Parametry i zdjęcia: https://www.benq.eu/pl-pl/monitor/gaming/ex3210r-dying-light-2-edition.html  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »