Technologie » Komputery

BenQ InstaShow™ WDC20 – natychmiastowa bezprzewodowa prezentacja w trybie Plug-and-Play

BenQ InstaShow™ WDC20  – natychmiastowa bezprzewodowa prezentacja w trybie Plug-and-Play
Zobacz więcej zdjęć »
Natychmiastowa projekcja bezprzewodowa z laptopów, komputerów i urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS

BenQ, największy światowy producent projektorów DLP i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania obrazów wprowadza na rynek InstaShow WDC20 – rozwiązanie do natychmiastowej bezprzewodowej projekcji typu plug-and-play z wielu różnych urządzeń mobilnych i komputerów PC.

„Technologia wyświetlania, w całej swojej różnorodności, rewolucjonizuje wszystkie nowoczesne przedsiębiorstwa, zarówno wielkie korporacje jak i małe firmy”, powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation. „Interaktywne wyświetlacze i smartfony, a także projektory i laptopy nadal zwiększają produktywność firmy w salach konferencyjnych, a InstaShow WDC20 zapewnia bezproblemową ich współpracę w trybie plug-and-play i natychmiastowe ich łączenie.”

InstaShow WDC20 to najnowsze urządzenie z rodziny bezprzewodowych rozwiązań prezentacyjnych BenQ, obok oryginalnego WDC10 i WDC10C, który trafił na rynek w czerwcu br. Model ten jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem, obsługującym prezentacje bezprzewodowe z urządzeń mobilnych, bezbłędnie przesyłając strumieniowo wideo Full HD 1080p i 16-bitowy dźwięk stereo. InstaShow zapewnia absolutne bezpieczeństwo danych, z ochroną WPA2-PSK z 128-bitowym szyfrowaniem.

InstaShow to unikalne, całkowicie sprzętowe rozwiązanie typu plug-and-play, które nie wymaga instalacji ani konfiguracji żadnego oprogramowania i jest całkowicie kompatybilne z każdym systemem operacyjnym. Dzięki dużej, wynoszącej 15 metrów, odległości transmisji, InstaShow WDC20 szybko przełącza prezentacje od maksymalnie 32 urządzeń uczestników i umożliwia jednoczesną współpracę nawet czterech prezenterów na podzielonym ekranie.

Działając na szybkim Wi-Fi 802.11ac/n z automatycznym wyborem kanału, InstaShow WDC20 zapewnia szybkie, bezpieczne połączenia bezprzewodowe z wyświetlaczem. Wystarczy podłączenie WDC20 do portów HDMI i USB laptopa i uruchomienie bezprzewodowej transmisji za dotknięciem jednego przycisk. Urządzenia mobilne z systemem Android i iOS łączą się równie łatwo dzięki aplikacji BenQ InstaShow.

WDC20 wspiera również technologię Apple AirPlay pozwalającą na bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń firmy Apple (z systemem iOS lub macOS) bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

 

Film z polskimi napisami: https://drive.google.com/file/d/1G_3vUF5eqOaoNLRtKpcIfBqC_l4N_f-q/view?usp=sharing

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1iSuFxh9XC6ZOgHdKSZasqCr4YwovOE02?usp=sharing

Opis: https://business-display.benq.eu/pl-pl/findproduct/wireless-solution/instashow-wireless-collaboration/wdc20.html

Dystrybucja: AB SA.

Gwarancja: 36 miesięcy, ewentualne naprawy realizowane w trybie door-to-door

Więcej informacji: https://business-display.benq.eu/pl-pl/

 

n  BenQ Corporation

W oparciu o wizję „Zapewniania radości i jakości życia”, firma BenQ to wiodący światowy dostawca technologii i rozwiązań dla ludzi. .Jego celem jest poprawa i wzbogacenie wszystkich aspektów życia konsumentów. Aby zrealizować tę wizję, firma koncentruje się na najważniejszych aspektach dla współczesnych ludzi – stylu życia, działalności gospodarczej, opiece zdrowotnej i edukacji – w nadziei na zapewnienie rozwiązań pozwalających lepiej żyć, wydajniej pracować, poprawiać zdrowie i ułatwiać naukę.

Możliwości te daje niezwykle szeroka oferta technologii i produktów tworzonych z uwzględnieniem ludzkich potrzeb, obejmująca projektory multimedialne, monitory, wielkoformatowe wyświetlacze interaktywne oraz rozwiązania chmurowe i mobilne. Bo ma to dla nas znaczenie. www.BenQ.pl

n  Grupa BenQ

Grupa BenQ osiąga obroty powyżej 25 miliardów dolarów i składa się z blisko 20 niezależnych firm działających w ponad 30 krajach w różnych branżach, które wspólnie zatrudniają ponad 100 tys. pracowników. Każdy członek grupy jest uznanym liderem w swojej branży, wzbogacając ogromne zasoby, szeroko zakrojoną działalność badawczo-rozwojową oraz wyjątkową strategiczną przewagę Grupy BenQ. Dzięki wykorzystaniu pionowej specjalizacji każdej z firm w celu uzyskania efektu skali na poziomych rynkach, Grupa BenQ kontroluje wysoce wydajny łańcuch wartości i cechuje ją niezrównana zdolność do dostarczania komponentów o krytycznym znaczeniu i rozwiązań światowej klasy w następujących branżach: TFT-LCD, energetyka odnawialna, chemikalia wysokowartościowe i zaawansowane materiały, oświetlenie, projektowanie układów scalonych, komponenty precyzyjne, integracja systemów, działalność pod własnymi markami i serwis. Grupa jest zaangażowana w rentowne i działające w długim horyzoncie czasowym firmy, które dzielą długoterminową wizję zapewniania radości i jakości życia.

Firmy należące do Grupy BenQ:  BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (największy producent dużych matryc TFT-LCD ), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., BenQ Dialysis Technology Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. oraz Raydium Semiconductor Corp.

n  ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej firmy ZOWIE Gear jesienią 2015, firma zdecydowała, że wszystkie produkty – monitory, klawiatury, myszy i inne akcesoria przeznaczone dla e-Sportu sprzedawane będą pod jednolitą marką ZOWIE a brand by BenQ. Wszystkie nowe rozwiązania dla graczy łączyć będą dotychczasowe doświadczenie e-Sportowe firm BenQ i Zowie. Na rynek trafią one pod jednolitą marką ZOWIE, gwarantującą użytkownikom innowacyjność, ergonomię, jakość i najlepsze parametry podnoszące skuteczność i przyjemność używających je graczy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »