Technologie » Komputery

BenQ InstaShow z certyfikatem bezpieczeństwa informacji ISO/IEC27001

BenQ InstaShow z certyfikatem bezpieczeństwa informacji ISO/IEC27001
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ InstaShow to rozwiązanie Plug-and-Play do natychmiastowej, bezprzewodowej transmisji danych z laptopów, komputerów i urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS z zachowaniem standardów bezpieczeństwa ISO/IEC27001

Firma BenQ, największy światowy producent projektorów DLP, uzyskała certyfikat ISO27001 dla systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS – information security management system), co świadczy o jej skutecznym zaangażowaniu i możliwościach w zakresie utrzymania bezpieczeństwa informacji oraz ochrony bezpieczeństwa i prywatności użytkowników.

ISO27001 to międzynarodowa norma, która określa wymagania dotyczące ustanowienia, wdrażania, utrzymywania i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmach, organizacjach i przedsiębiorstwach, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo, kompletność i użyteczność danych i informacji. Po przejściu rygorystycznych ocen przeprowadzonych przez British Standards Institution (BSI), firma BenQ uzyskała certyfikat ISO / IEC 27001: 2013 w dniu 14 września 2020 r.

W dobie niezliczonych naruszeń poufności i wycieku danych osobowych, aby zachować wizerunek swojej marki, firmy są zobowiązane do stosowania rozwiązań, które są zgodne z najwyższymi dostępnymi protokołami bezpieczeństwa. Dowodem zaangażowania BenQ jest m.in. InstaShow, rozwiązanie do bezprzewodowej prezentacji, z certyfikatem ISO27001.

„BenQ zawsze uważał, że bezpieczeństwo informacji jest sprawą najwyższej wagi i dlatego filozofia ta znajduje odzwierciedlenie w naszych procesach badawczo-rozwojowych i produkcyjnych. Uzyskany certyfikat ISO27001 znakomicie potwierdza determinację BenQ do pozostania branżowym liderem w zakresie bezpieczeństwa informacji” – powiedział Conway Lee, prezes i dyrektor generalny BenQ.

BenQ InstaShow jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla firm, w których ochrona danych jest podstawą działania takich jak banki, firmy prawnicze i firmy księgowe, a także jednostki rządowe, wojskowe, medyczne i edukacyjne. Zapotrzebowanie na takie rozwiązania gwałtownie rośnie, szczególnie teraz, gdy spotkania bezprzewodowe i online stają się codziennością.

InstaShow rozwiązanie do natychmiastowej bezprzewodowej projekcji typu plug-and-play z wielu różnych urządzeń mobilnych i komputerów PC. Jest to całkowicie sprzętowe rozwiązanie, nie wymaga instalacji ani sterowników czy podłączenia do wewnętrznej sieci firmowej, co oznacza, że ​​żadne nieautoryzowane lub złośliwe oprogramowanie nie przedostanie się do komputera użytkownika. Dodatkowo InstaShow spełnia standardy CVSS 3.0, co potwierdzają testy przeprowadzone przez laboratorium bezpieczeństwa posiadające certyfikat ISO27001 i ISO17025. Pomimo szerokiej kompatybilności InstaShow - działa z każdym systemem operacyjnym lub platformą sprzętową, w tym z komputerami PC, Mac i Chromebookami – rozwiązanie  zapewnia pełne bezpieczeństwo danych dzięki WPA2-PSK ze 128-bitowym szyfrowaniem i bezpiecznymi procedurami łączenia (handshake).

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa InstaShow (white paper): https://bit.ly/2HhvRf4Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »