Technologie » Komputery

BenQ PL550 – 55” panel do budowy ścian wideo z najcieńszą ramką

BenQ PL550 – 55” panel do budowy ścian wideo z najcieńszą ramką
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ PL550 to 55 calowy panel Full HD o jasności 500 nitów przeznaczony do budowy ścian wizyjnych (video wall). Dzięki specjalnej konstrukcji ramki zapewnia uzyskanie ekranu o zaledwie 3,5 mm odstępie między poszczególnymi panelami.

Łańcuchowy system gniazd HDMI pozwala połączyć 16 paneli i wyświetlać na nich obraz bez użycia zewnętrznych dzielników sygnału (splitterów).
Źródłem sygnału może być nośnik pamięci USB. System VoE (Video over Ethernet) pozwala dostarczać wyświetlane treści przez sieć LAN. System kalibracji znakomicie ułatwia uniformizację koloru na całej ścianie i uzyskanie najwyższej jakości obrazu.
BenQ PL550 jest już dostępny w Polsce. Gwarancja 36 miesięcy z opcją naprawy w miejscu instalacji.

Parametry i zdjęcia BenQ PL550.

 

BenQ wprowadził na polski rynek PL550 – 55 calowy panel LED do budowy ścian wizyjnych (video wall) o najmniejszym odstępie między ekranami – zaledwie 3,5 mm. PL550 ma rozdzielczość Full HD (1920x1080), kontrast 1400:1 i jasność 500 nitów (cd/m2).

Łańcuchowy system gniazd HDMI

Przy tworzeniu ścian wizyjnych składających się z wielu ekranów kłopotliwa jest konieczność stosowania dzielnika sygnału wizyjnego (splitter) jaki jest wyświetlany na poszczególnych ekranach tworzących ścianę. BenQ rozwiązał tę niedogodność tworząc łańcuchowy system gniazd HDMI umożliwiający budowę ściany wizyjnej składającej się z max 16 ekranów połączonych bezpośrednio tymi gniazdami i automatyczne uzyskanie obrazu na całej ścianie.

Kalibracja i unifikacja kolorów
PL550 wyposażony jest w oprogramowanie do kalibracji kolorów, które umożliwia unifikację kolorów na całej ścianie wizyjnej.

Multiple Display Administrator (MDA)

MDA to narzędzie do zdalnego - przez LAN czy RS232 - zarządzania panelami m.in. ustalania parametrów.www.BenQ.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »