Technologie » Komputery

BenQ W3000 – dla wymagających miłośników kina domowego

BenQ W3000 – dla wymagających miłośników kina domowego
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ W3000 to pierwszy projektor Full HD do kina domowego z rozwiązaniem CinemaMaster Video+ - upłynnianie ruchu, wyostrzanie krawędzi i naturalne odwzorowanie różnych karnacji skóry.

Przestrzeń kolorów jest zgodna ze standardem telewizji HDTV Rec. 709, sześcioelementowe (RGBRGB) i 6-krotne koło kolorów, funkcją przesuwania obiektywu w pionie i poziomie (lens shift) – zapewniają najwyższą wierność kolorów i jakość obrazu. Projektor ma certyfikat kalibracji ISFccc®, dwa 10W głośniki (powered by MaxxAudio), system CinemaMaster Audio+, oraz wysokiej jakości całkowicie szklany, krótkoogniskowy obiektyw z zoomem 1,6x.   

Opcjonalnie można dokupić moduł bezprzewodowej transmisji WiFi – FHD.

W3000 dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6769 zł
Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.
Parametry i zdjęcia: http://www.benq.pl/product/projector/w3000

 

Dla bardzo wymagających miłośników najwyższej jakości kina domowego BenQ wprowadza na rynek projektor W3000 o jasności 2000 ANSI lumenów i kontraście 15 000 : 1 wyposażony w rozwiązanie CinematicColor i CinemaMaster Video+ zapewniające najwyższą wierność odwzorowania kolorów i jakość obrazu. Dwa 10W głośniki umieszczono w komorach rezonansowych co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala dowolne pomieszczenie zmienić w salę projekcyjną mogącą zadowolić najbardziej nawet wymagających kinomanów. Projektor wyposażono w bardzo wysokiej jakości obiektyw ze szkła o niskim współczynniku rozpraszania i krótkiej ogniskowej, pozwalającej uzyskać obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) z odległości 2,5 m od ekranu.

 

CinemaMaster Video+

CinemaMaster Video+ to przede wszystkim cztery funkcje podnoszące jakość projekcji i wierność kolorów: Motion Enhancer, Color Enhancer, Pixel Enhancer i Flesh Tone.
Motion Enhancer to funkcja upłynniania ruchu przez interpolację międzyklatkową obrazu. Color Enhancer pozwala uzyskać bardziej nasycone, żywe kolory. Pixel Enhancer to funkcja rozpoznawania oraz zwększania kontrastu krawędzi obiektów i tła co prowadzi do wyostrzania obrazu. Funkcja Flesh Tone umożliwia uzyskanie bardziej nasyconych i naturalnych odcieni różnych karnacji skóry. 

Rec. 709 i 6-elementowe koło kolorów

Rec. 709 przestrzeń kolorów i standard cyfrowej transmisji kolorów HDTV od 1990 roku używany w produkcji i post produkcji filmowej i telewizyjnej i implementowany jest w urządzeniach prezentacyjnych – monitorach, telewizorach i projektorach. Implementacja Rec. 709 w BenQ W3000 gwarantuje uzyskanie obrazu zgodnego z zamierzeniami jego twórcy z zachowaniem pełnej wierności barwnej. Dodatkową gwarancją jakości obrazu jest nowe, 6-elementowe (RGBRGB) koło kolorów obracające się z 6-krotną szybkością.  

Swoboda instalacji

Funkcje przesuwania obiektywu (lens shift) w poziomie i w pionie oraz cyfrowej korekcji geometrii obrazu w pionie i poziomie (Keyston 2D), a także zoom optyczny 1,6:1 zapewniają elastyczność instalacji projektora – uzyskanie poprawnej geometrii obrazu bez zachowania prostopadłości osi obiektywu do ekranu. Obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) uzyskać można z odległości 2,5 m projektora od ekranu. Dodatkowy, opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD pozwala pozbyć się zawsze kłopotliwych kabli.

SmartEco™

Tryb SmartEco™ to rozwiązanie automatycznie dostosowujące jasność lampy do wyświetlanej treści – tak by zoptymalizować jakość obrazu i pobór mocy. Pozwala to zmniejszyć koszty prądu i wydłuża żywotność lampy do 4000 godzin pracy.

Parametry BenQ W3000: http://benq.pl/product/projector/w3000/specifications   www.BenQ.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »