Technologie » Komputery

BenQ zdobył 8. prestiżowych nagród iF Design Awards 2010

BenQ zdobył 8. prestiżowych nagród iF Design Awards 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Nagroda iF Gold Award jest przyznawana najlepiej zaprojektowanym – pod względem innowacyjności i funkcjonalności - urządzeniom spośród produktów zgłoszonych do konkursu przez producentów z 35 państw świata.

W roku 2009, po raz kolejny z rzędu, produkty BenQ otrzymują uznanie komitetu organizacyjnego iF Design.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:W tym roku nagrodzono 8 produktów BenQ:

  • Monitor BenQ V2400 (produkt dostępny w Polsce)
  • Projektor BenQ Joybee GP1 Mini (produkt dostępny w Polsce)
  • Netbook BenQ Joybook U103
  • Projektor BenQ MP780ST Short-Throw (produkt dostępny w Polsce)
  • Monitor BenQ V2200 TW LED (produkt dostępny w Polsce)
  • Monitor BenQ V2400 LED Monitor (produkt dostępny w Polsce)
  • Komputer all-in-one PC BenQ nScreen Touch
  • Odtwarzacz cyfrowy BenQ eMovie

Więcej na temat nagrodzonych produktów można znaleźć na stronie www.benq.pl oraz www.benq.com.Monitor BenQ V2400 - http://www.benq.pl/products/LCD/index.cfm/product/1114Projektor BenQ Joybee GP1 Mini - http://www.benq.pl/products/Projector/index.cfm/product/1077Monitor BenQ V2400 LED - http://www.benq.pl/products/LCD/index.cfm/product/1114iF Design Award iF Design Award powstał w 1953 roku i jest sponsorowany przez Industrie Forum Design w Hanowerze w Niemczech. Nagrody przyznane przez iF Design są jednymi z najważniejszych wyróżnień przyznawanych na świecie, obejmując rocznie 1800 produktów z 30 krajów. Jury składa się z najlepszych i uznanych na świecie projektantów, którzy nie tylko poddają produkty wysokim ocenom i rygorystycznym kryteriom, ale również gwarantują wysoki status oraz reputację znaku iF.

O Grupie BenQ

Grupa BenQ składa się obecnie z 10 firm działających niezależnie, ale dzielących się zasobami i kładących nacisk na wykorzystanie efektu synergii. Są to: AU Optronics (trzeci na świecie producent paneli LCD), Daxon Technology, Darly Venture, Airoha Technology, Darfon Electronics, Copax Photonics, BenQ Guru Software, Philips BenQ Digtal Storage, Cando, BenQ. W 2004 roku przychody Grupy BenQ osiągnęły 10,8 mld USD.

Korporacja BenQ jest czołowym światowym producentem szerokiej gamy nowoczesnych elektronicznych urządzeń cyfrowych, dostosowanych do potrzeb odbiorców nie tylko pod względem użytkowym, ale i wzorniczym. Wewnątrz korporacji istnieją trzy grupy biznesowe, odpowiedzialne za następujące rodzaje produktów: urządzenia komputerowe, cyfrowe media, telefony komórkowe i łączność bezprzewodowa. BenQ to trzeci na świecie producent skanerów i monitorów LCD.

Koncern zatrudnia blisko 13 700 pracowników na całym świecie. Ma na swoim koncie 2434 światowe patenty. W 2004 roku przychody firmy wyniosły 5,1 mld USD.

Według prestiżowego raportu magazynu Businessweek „IT Tech 100 Special Report 2003/2004", BenQ Corporation zajmuje 77 pozycję na liście 100 największych firm informatycznych świata.

Więcej informacji na www.BenQ.com
BenQ w Polsce www.BenQ.pl Gwarancja: Poszczególne produkty BenQ mają różny okres gwarancji. Ewentualne naprawy realizowane są w trybie door-to-door (przesyłki kurierskie na koszt producenta) www.itus.pl i www.joybook.pl (notebooki)

Aparaty cyfrowe: 24 miesiące, Klawiatury, myszki: 24 miesiące, Monitory: 36 miesięcy, Nagrywarki: 24 miesiące, Projektory: 36 miesięcy, Skanery: 24 miesiące, Notebooki: 24 miesiące (12 bateria)

Kontakt do przedstawiciela BenQ w Polsce www.BenQ.pl :

Dorota Kot, mailto:d.kot@BenQ.com komórka: (+48) 607 936 650

Obsługa Prasowa i PR:
Zbigniew Blewoński, mailto:zbigniew.blewonski@indalo.pl
komórka: (+48) 501-772-619Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »