Firma » Biznes

BEST image PR dla TotalSafe

BEST image PR dla TotalSafe
Zobacz więcej zdjęć »
W kwietniu 2009 roku poznańska agencja BEST image PR rozpoczęła współpracę z firmą TotalSafe. Planowane działania skupią się na kompleksowej obsłudze PR oraz promocji produktów proponowanych przez firmę - TotalBackup oraz SuperSafe.

TotalSafe to nowy podmiot na rynku oferujący wysoce innowacyjne rozwiązania do backupu on-line. To pierwsze w Polsce tak zaawansowane i kompletne usługi chroniące oraz archiwizujące dane komputerowe. Marka TotalBackup przeznaczona jest dla resellerów, natomiast SuperSafe powstała z myślą o użytkownikach końcowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zadania BEST image PR skoncentrują się na prowadzeniu szeroko zakrojonych akcji związanych z media-relations. Kampania PR skupi się na promocji oraz kreacji wizerunku obu marek w ogólnopolskiej prasie branżowej i biznesowej oraz mediach elektronicznych.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Za kontakty z mediami z ramienia BEST image PR odpowiada Zuzanna Szymańska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »