Firma » Reklama

BEST image PR pracuje dla Inotel

BEST image PR pracuje dla Inotel
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem marca 2010 roku poznańska agencja BEST image PR rozpoczęła pracę na rzecz promocji wizerunku firmy Inotel. Celem zaplanowanych działań PRowych jest zwiększenie rozpoznawalności usług oferowanych przez firmę na wielkopolskim rynku.

Firma Inotel dostarcza wysokiej jakości usługi z dziedziny telekomunikacji, takie jak: stały dostęp do szybkiego Internetu, telewizja cyfrowa i tanie połączenia telefoniczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Usługi dedykowane są mieszkańcom Wielkopolski - Poznania, Swarzędza, Obornik, Gniezna, Jarocina i Koziegłów.

W ramach podpisanej umowy BEST image PR odpowiada za promocję firmy Inotel poprzez media relations realizowane w odniesieniu do lokalnej prasy drukowanej i mediów elektronicznych. W perspektywie długofalowej celem, jaki stawia przed sobą BEST image PR jest zdobycie zaufania społecznego dla marki poprzez prowadzenie działań o zabarwieniu informacyjnym.

Umowa podpisana została na czas nieokreślony. Za kontakty z mediami z ramienia BEST image PR odpowiada Zuzanna Szymańska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »