Rozrywka i wypoczynek » Gry

Bestsellerowa seria Gran Turismo 6 z YOKOHAMĄ w roli głównej

Bestsellerowa seria Gran Turismo 6 z YOKOHAMĄ w roli głównej
Zobacz więcej zdjęć »
6 grudnia 2013 r. na polski rynek wchodzi kolejna część bestsellerowej gry wyścigowej − Gran Turismo 6. YOKOHAMA, japońska marka opon premium, jest oficjalnym partnerem technicznym GT6 i pierwszym w historii producentem ogumienia udostępniającym dane techniczne do symulacji.

Realizm jazdy najszybszymi na świecie samochodami na dziesiątkach tras jest największą atrakcją Gran Turismo, jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych gier wyścigowych. Wchodząca w grudniu 2013 r. na polski rynek najnowsza, szósta edycja GT to ponad 1200 modeli samochodów oraz 37 wyjątkowych tras na całym świecie. Dzięki współpracy twórców serii z marką YOKOHAMA - japońskim producentem opon premium, nowa edycja GT zapewni grającym jeszcze bardziej realistyczne doznania.
YOKOHAMA specjalizuje się w produkcji opon nowej generacji i posiada ponad 30-letnie doświadczenie na arenie sportów motorowych. Marka jest pierwszym w historii producentem opon zaproszonym do współpracy w roli konsultanta technicznego GT. Doświadczenia i dane techniczne przekazane przez japońskich inżynierów zostały wykorzystane podczas tworzenia nowego modelu fizycznego oraz modelu ruchu opon i pracy zawieszenia.
Model fizyczny odpowiadający za aerodynamikę, pracę kół oraz zachowanie się zawieszenia jest kompletnie nowym elementem gry. Dzięki współpracy z YOKOHAMĄ zmiany w zachowaniu samochodów i opon oraz ich reakcja na zmiany nawierzchni są teraz jeszcze bardziej realistyczne. Fani GT6 poczują nową jakość sterowania pojazdem, gdy tylko usiądą za jego kierownicą. W oparciu o przekazane przez YOKOHAMĘ dane, producenci gry opracowali nowy model opony, doskonale oddający jej strukturę, mieszankę użytą w produkcji i zmiany powodowane ponadprzeciętnymi obciążeniami jakim są poddawane podczas szybkiej jazdy samochodem sportowym.
Gran Turismo, komputerowa gra wyścigowa na konsolę Play Station, stworzona została przez Kazunori Yamauchiego i zespół studia Polyphony Digital w 1997. Od tej pory jest jedną z najpopularniejszych gier tego typu, a jej łączna sprzedaż na świecie osiągnęła już ponad 70 mln egzemplarzy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »