Firma » Biznes

Betacom nagrodzony przez HP PPS

Spółka Betacom, jeden z liderów rynku oferującego najwyższej klasy rozwiązania IT, została nagrodzona przez HP PPS (Hewlett-Packard Personal Systems Group) za największą sprzedaż usług serwisowych. Wyróżnienie zostało przyznane podczas uroczystej Gali HP Partner Excellence Award.

Nagroda, którą otrzymaliśmy to efekt ugruntowanej pozycji Betacom w branży IT. Posiadamy odpowiedni know-how oraz wieloletnie kompetencje poparte referencyjnymi wdrożeniami, dlatego wiele firm decyduje się na współpracę z nami, również w obszarze usług serwisowych” – twierdzi Wiesław Mazurek, Dyrektor Zarządzający Centrum Kompetencyjnego Support w Betacom S.A.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Nagrody zdobyły firmy reprezentujące trzy kategorie partnerstwa z HP PPS – dystrybutorzy, partnerzy biznesowi oraz retailowi.


Spółka Betacom od wielu lat z powodzeniem współpracuje z Hewlett- Packard. W zeszłym roku otrzymała nagrodę w kategorii „Pierwszy w Polsce ośrodek HP Cloud Center of Excellence (HP CCoE)”. Wyróżnienie zostało przyznane podczas Kongresu Autoryzowanych Partnerów HP w Ożarowie Mazowieckim. Betacom dzięki posiadanemu statusowi HP CCoE oferuje klientom kompleksowe, profesjonalne wsparcie swoich inżynierów i architektów w zakresie rozwiązań infrastrukturalnych cloud computing.


Informacje o ofercie oraz bieżącej działalności spółki dostępne są pod adresem www.betacom.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »