Firma » Biura

Bezpieczne biura Cromwell na Służewcu

Bezpieczne biura Cromwell na Służewcu
Zobacz więcej zdjęć »
Cromwell Property Group, firma będąca asset manegerem i zarządzający nieruchomościami, w budynkach biurowych Innova Work Station i Signum Work Station w trosce o bezpieczeństwo użytkowników wdrożył modelowe procedury sanitarne w związku z pandemią COVID-19.

W biurowcach wprowadzono szereg nowoczesnych rozwiązań ograniczających kontakt osób przebywających w budynku. Model bezpiecznego biurowca został opracowany we współpracy z doradcami z firmy  CBRE Sp. z o.o.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Katarzyna Kercz, Asset Manager, Cromwell Property Group, powiedziała: „Postawiliśmy na innowacje i wyznaczanie nowych trendów. Uruchomiliśmy specjalnie opracowany serwis internetowy BezpieczniezCromwell.pl. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie najemców dostosowaliśmy powierzchnie w budynkach Innova i Signum do nowych wymogów wynikających z pandemii COVID-19. Przystosowywaliśmy przestrzenie biurowców, tak, aby najemcy mogli bezpiecznie powrócić do pracy w biurze. Przeprowadzona w minionym roku modernizacja lobby uzupełniona dodatkowymi udogodnieniami sprawiają, że łatwiej jest utrzymać tak ważny reżim sanitarny”.

 

W budynkach Innova Work Station i Signum Work Station wprowadzono nowoczesne rozwiązania chroniące użytkowników przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Zmodernizowane w minionym roku recepcje zostały dodatkowo dostosowane do nowych wytycznych. Dzięki temu goście już od wejścia do budynku, mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Pojawiły się oznaczenia informujące o konieczności zachowania bezpiecznej, 2-metrowej odległości i obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych. Zintensyfikowano dezynfekcje blatów, klamek, barierek, poręczy, a także stojaków rowerowych. Przy wejściach znalazły się dyspensery z płynem do dezynfekcji oraz dodatkowe kosze na zużyte maseczki i rękawiczki. Strefy recepcji zostały wyposażone w specjalne osłony pleksi i oraz termometry bezdotykowe do pomiaru temperatury. Dla gości z zewnątrz została stworzona specjalna instrukcja informująca o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie budynków. Natomiast kurierów i dostawców obowiązuje bezwzględna dezynfekcja rąk przed przekroczeniem strefy recepcji i wejściem na powierzchnie najemców.

Dodatkowo w biurowcach wprowadzono wiele innowacji ułatwiających poruszanie się, a jednocześnie ograniczających kontakt między osobami przebywającymi na terenie nieruchomości. Jednym z nich jest specjalne zaprogramowanie wind tak, aby automatycznie zjeżdżały na parter i pozostały otwarte. Dzięki temu zapewnione jest skuteczniejsze wietrzenie oraz bezkontaktowe otwieranie drzwi wind na parterze. Wprowadzono ograniczenia ilości osób korzystających z windy oraz drzwi obrotowych. Wśród zastosowanych rozwiązań jest także wtłaczanie 100% świeżego powietrza oraz intensyfikacja wymiany filtrów w centralach wentylacyjnych i czyszczenia klimatyzacji.

W 2019 r. Cromwell Property Group przeprowadził rebranding budynków biurowych Innova Work Station (daw. Trinity Park II) i Signum Work Station (daw. Trinity Park III), które zyskały nowe, zrewitalizowane lobby stając się eleganckim i komfortowym miejscem podkreślającym profesjonalny wizerunek zarządcy nieruchomości jak i najemców powierzchni biurowych.

Budynek Innova Work Station zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3, natomiast Signum Work Station znajduje się przy ul. Domaniewskiej 49. Łącznie biurowce oferują ok. 57 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która została w pełni dostosowana do aktualnego reżimu sanitarnego w trisce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników budynków.

 

Więcej informacji na BezpieczniezCromwell.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »