Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Bezpieczne wyprzedaże w NoVa Park

Bezpieczne wyprzedaże w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Lato, słońce, wakacje i … letnie wyprzedaże! Z początkiem lipca wystartowała letnia kampania wizerunkowa NoVa Park promująca bezpieczne zakupy zarówno dla zdrowia, jak i portfela.

Letnie wyprzedaże w pełni! Najpopularniejsze marki obecne w NoVa Park obniżyły swoje ceny na produkty z kolekcji wiosna-lato 2020. Szykując się na wakacyjny wyjazd warto zajrzeć do NoVa Park, aby skorzystać z wyjątkowych promocji.

Wyprzedażowe szaleństwo w NoVa Park to nie tylko cenowy raj, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i zakupy zgodne z obowiązującym reżimem sanitarnym. NoVa Park w pełni dostosowało się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym inspektoratem Sanitarnym, a także wprowadziło dodatkowe działania i procedury higieniczne mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom obiektu.

Bezpieczne wyprzedaże dla zdrowia i portfela promuje najnowsza kampania wizerunkowa NoVa Park, nawiązująca do wakacji skąpanych w promieniach letniego słońca oraz zgodna z tegoroczną linią kreatywną NoVa Park. Wyraziste tło nawiązujące kolorami do pory roku i panującego nastroju, rodzina umiejscowiona na pierwszym planie z dostrzegalnymi elementami rozbudzającymi wyobraźnię, a także wyraźnie wyróżniona część hasła, która ma przykuwać uwagę to główne elementy kreacji.

„Wszystkich miłośników zakupów w niskich cenach zapraszamy do NoVa Park na letnie wyprzedaże. Ulubione marki, często dostępne jedynie w naszym centrum, oferują gorące okazje. Odświeżając swoją garderobę podczas lipcowych zakupów w NoVa Park zyskacie nie tylko na modnych produktach, ale również na cenie– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Letnia kampania wizerunkowa jest realizowana z wykorzystaniem materiałów POS i kampanii radiowych, a także w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »