Społeczeństwo » Społeczeństwo

Bezpieczne zakupy w Centrum Handlowym Czyżyny

Dnia 19 marca br. (sobota) w godzinach 13:00 – 18:00 policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie przeprowadzą w Centrum Handlowym Czyżyny akcję „Bezpieczne zakupy”, w ramach której przypomną o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie robienia zakupów i korzystania z kart płatniczych.

Podczas spotkania z klientami Centrum Handlowego Czyżyny policjanci będą zwracać uwagę na zachowania klientów w czasie robienia zakupów przed Świętami Wielkanocnymi i doradzać, jak  właściwie korzystać z bankomatów, zapobiegać kradzieżom kieszonkowym i dbać o bezpieczeństwo dzieci.

Policjanci przypomną także o prawidłowych nawykach, takich jak:  przechowywanie portfela w wewnętrznych kieszeniach, trzymanie torebki przed sobą, unikanie tłoku (często sztucznie tworzonego przez kieszonkowców) oraz  informowanie  pracowników ochrony o pozostawionych bez właściciela, podejrzanych pakunkach.

Policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie zwrócą także szczególną uwagę klientów Centrum Handlowego Czyżyny na podstawowe zasady w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu podczas wykonywania przelewów czy zakupów w sieci.

Przedstawiciele policji udzielą także porad, na co zwracać uwagę, aby uniknąć włamania do opuszczonego na czas świąt mieszkania czy pozostawionego na parkingu samochodu.

W czasie akcji dzieci będą miały okazję spotkać się z maskotką krakowskiej policji - Inspektorem Wawelkiem.

www.centrum-czyzyny.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »