Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Bezpłatne badania dla mężczyzn w VIVO! Lublin

Bezpłatne badania dla mężczyzn w VIVO! Lublin
Zobacz więcej zdjęć »
W połowie października ruszył ogólnopolski projekt Movember. W ramach inicjatywy na terenie całego kraju organizowane są akcje profilaktyczne, a panowie zapuszczają wąsy – symbol męskości, aby mentalnie wesprzeć przedstawicieli swojej płci w walce z rakiem jąder i prostaty.

Dbanie o zdowie to dla wielu panów nadal wstydliwa kwestia. Warto jednak pamiętać, że wielu chorób można uniknąć dzięki profilaktyce, a szybkie wykrycie schorzeń może prowadzić do ich całkowietego wyleczenia. W ostatnią sobotę miesiąca, 30 listopada, w VIVO! Lublin w ramach akcji Movember panowie będą mieli możliwość sprawdzenia stanu swojego zdrowia zupełnie za darmo. Mężczyznom przed 45. rokiem życia zostanie wykonane bezbolesne USG jąder, zaś nieco starszym panom pierwsze badanie, jakie należy wykonać przy diagnostyce zmian prostaty - oznaczenie poziomu antygenu PSA.

 

- Zdrowie uznajemy za wartość nadrzędną – taką też myśl staramy się zaszczepić w osobach odwiedzających nasz obiekt. W związku z czym bardzo chętnie partnerujemy wszystkim akcjom profilaktycznym. Tym razem, wraz z organizatorami inicjatywy Movember, serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn na bezpłatne badania diagnozujące choroby jąder oraz prostaty  mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

 

Przypomnijmy, że Movember to międzynarodowa inicjatywa, która w Polsce działa pod hasłem „Zróbmy to dla jaj!”. Celem projektu jest uświadomienie istoty regularnych badań oraz wzrost wczesnej wykrywalności zmian nowotworowych. Ambasadorami tegorocznej odsłony wydarzenia są: YouTuberzy -  Cyber Marian i Michał Bańka, prezenterzy telewizyjni - Mateusz Jędraś i Dandris, mistrz świata w streetliftingu - Juan Zumeta oraz Michał Pałubski, któremu w tym roku udało się pokonać raka jądra. Movember wspierają również m.in.: Nationale-Nederlanden, 4FUN.tv czy Kubota.

Wydarzenie odbędzie się w VIVO! Lublin, 30 listopada w godz. 10:00 - 14:00 oraz 14:30 - 19:00. Badania są całkowicie bezpłatne.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »