Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE MEDYCZNE W BONARCE

BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE MEDYCZNE W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Zdrowie to podstawa. Czasami jednak brakuje nam czasu na wizytę w przychodni. Bonarka wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i 6 kwietnia od godz. 10:00 do 17:00 na placu przy fontannie będzie można wykonać bezpłatne badania oraz otrzymać porady medyczne w ramach akcji „Zdrowie pod Kontrolą"

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Bonarka zapraszają na „Zdrowie pod Kontrolą" - wydarzenie ułatwiające pacjentom dostęp do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej. Podczas akcji w centrum będą przeprowadzane bezpłatnie badania.

Badania, które będzie można wykonać to m.in.:

- pomiar ciśnienia tętniczego krwi
- pomiar glukozy we krwi
- sprawdzenie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie
- pomiar masy ciała BMI
- pomiar CO w wydychanym powietrzu
- badania przesiewowe dotyczące zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C

W czasie trwania „Zdrowia pod Kontrolą" będzie przeprowadzana akcja edukacyjna w zakresie samobadania piersi i jąder, niepłodności i zdrowia reprodukcyjnego. Odbędzie się kurs udzielania pierwszej pomocy oraz powstanie "Szpital Pluszowego Misia", czyli miejsce zabaw dla najmłodszych łączące zabawę z edukacją. Podczas wydarzenia będzie można także skorzystać z porad dietetycznych.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Misją Stowarzyszenia jest podejmowanie działań na rzecz społeczności lokalnej w zakresie zdrowia publicznego i edukacji medycznej.

Akcja "Zdrowie pod Kontrolą" jest przeprowadzana cyklicznie dwa razy do roku. Podczas ostatniej edycji udało się przeprowadzić ponad 10 tysięcy badań w skali całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »