Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bezpłatne porady wizażystek w Parku Handlowym Auchan Bielany

Bezpłatne porady wizażystek w Parku Handlowym Auchan Bielany
Zobacz więcej zdjęć »
Wizażystki z perfumerii Douglas, znajdującej się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej, będą bezpłatnie doradzać wrocławiankom, jak dobrać odpowiedni makijaż. Będzie również okazja, aby sprawdzić kondycję włosów.

Wizażystki z perfumerii Douglas mieszczącej się na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany (przy ul. Francuskiej) zapraszają mieszkanki Wrocławia i okolic na bezpłatne konsultacje w zakresie doboru makijażu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zainteresowane klientki mogą liczyć na porady specjalistek od 8 do 10 lutego oraz od 15 do 17 lutego 2008 roku.  Dziś (8 lutego) pomiędzy godziną 14:00 a 19:00 oraz jutro i pojutrze od 12:00 do 18:00, przed perfumerią Douglas, wizażystki wykonają chętnym paniom makijaże zainspirowane zbliżającymi się walentynkami. Wykorzystają do tego kosmetyki firm IsaDora oraz Collistar.  W piątek (15 lutego) pomiędzy godziną 14:00 a 19:00 oraz w sobotę i niedzielę (16 -17 lutego) od 12:00 do 18:00 zarówno panie jak i panowie będą mogli zbadać kondycję włosów. Do dokładnego zdiagnozowania stanu skóry głowy i włosów zostanie wykorzystana metoda Rene Furterer. Pozwala ona również dobrać najwłaściwszy sposób pielęgnacji włosów. Dodatkowo 15 i 16 lutego wizażystki Douglas będą wykonywały bezpłatne makijaże kosmetykami firmy Kanebo.  Aby skorzystać z porad specjalistek, wystarczy umówić się na wybrany termin pod numerem telefonu (0-71) 78-33-234. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zatelefonować już teraz.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »