Firma » Biznes

Bezpłatne seminarium: CRM + VoIP – skuteczne narzędzie do obsługi klienta

19 listopada br. firmy BizTech Konsulting, Aiton Caldwell i Microsoft zapraszają na bezpłatne seminarium poświęcone systemowi Microsoft Dynamics CRM zintegrowanemu z telefonią VoIP dla lepszej i bardziej efektywnej obsługi klienta.

Spotkanie odbędzie się w warszawskiej siedzibie firmy Microsoft. Udział w seminarium jest bezpłatny ale konieczna jest rejestracja w sieci: http://www.biztech.pl/article/235.id

Tematyka spotkania przygotowana została z myślą o potrzebach firm, które poszukują narzędzi i rozwiązań obniżających koszty kampanii sprzedażowo-marketingowych prowadzonych przez telefon oraz poszukują metod sprawnego zarządzania procesami sprzedaży i gromadzenia informacji o wszelkich próbach kontaktu z klientem.

Ramowy program spotkania:

·       omówienie funkcjonalności bazującego na Microsoft Dynamics CRM rozwiązania z obszaru sprzedaży i marketingu, wspierających pracę działu Call Center, telemarketingu lub działu sprzedaży  

·       telefonia stacjonarna w cyfrowej chmurze (FreecoNet, Vanberg Systems)

·       narzędzia i przykłady integracji telefonii VoIP z systemami CRM

·       integracja aplikacji Microsoft Dynamics CRM z usługami telefonii VoIP

·       wartości dodane: pobieranie bilingów, usługa wdzwoń, i in.

·       nowe funkcjonalności: kampanie outbound (telemarketing)

·       sesja pytań i odpowiedzi

 

BizTech Konsulting SA to doświadczony zespół specjalistów świadczący usługi informatyczne w następujących obszarach: konsulting, bezpieczeństwo, outsourcing IT, projekty infrastrukturalne, rozwiązania biznesowe – CRM i Help Desk, edukacja. Zespół BizTech Konsulting stanowi grupę wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z dużymi Klientami w zakresie implementacji systemów IT, wspomagających prowadzenie działalności. Doświadczenie poszczególnych pracowników firmy w realizacji projektów IT jest gwarancją osiągnięcia założonych celów organizacyjnych, funkcjonalnych i biznesowych w precyzyjnie określonym czasie i przy rozsądnej cenie.

Usługi BizTech Konsulting wyróżniają: kompetencje i duże doświadczenie pracowników; terminowość, skuteczność i elastyczność działania; proste i zrozumiałe rozwiązania funkcjonalnie dopasowane do potrzeb i możliwości użytkownika; niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych systemów.

BizTech Konsulting posiada status: Microsoft Silver Partner, Symantec Silver Partner, Symantec Endpoint Management, Symantec Data Protection, Symantec Specialist Enterprise Security, Trend Micro Bronzer Partner, Dell Professional Services Partner, Oracle Certified Gold Partner w programie Oracle PartnerNetwork, Oracle Database 11g Specialized, Oracle Education Reseller, Certyfikat „Zgodny z ECDL”, Centrum Egzaminacyjne ECDL-A, Laboratorium ECDL, Prometric Testing Center, Pearson VUE Authorized Test Center, EUCIP, KRYTERION Host Location, CERTIPORT Authorized Testing Center.

BizTech realizuje szkolenia w ramach funduszy ze środków unijnych. Szkolenia te, prowadzone w formie tradycyjnej lub e-Learningowej, przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. BizTech stworzył dla swoich Klientów Portal Edukacyjny edu.biztech, który jest wielofunkcyjnym narzędziem do zarządzania projektami edukacyjnymi z wyodrębnioną platformą e-learningową. Zespół specjalistów BizTech Konsulting dokonał pierwszego w Polsce wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami Microsoft Business Solutions CRM w Fabryce Elementów Hydrauliki PONAR-Wadowice SA. BizTech wdrożył również Microsoft CRM w firmach: Axfarm, Internet Media Services, Konimpex, Medim, Onet Group, Polanowscy Nieruchomości, Reprograf. BizTech Konsulting był organizatorem XVIII Forum Teleinformatyki zatytułowanego „Polska w cyfrowej chmurze?”, które odbyło się w dniach 27-28 września 2012 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Zbigniew Blewoński, mobile: (+48) 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »