Społeczeństwo » Społeczeństwo

Bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób starszych w Zielonej Górze już jutro

Jeśli opiekujesz się starszą osobą i potrzebujesz dodatkowej wiedzy to w najbliższą środę, 10 lipca możesz skorzystać z darmowej porady specjalisty Akademii Opiekunów, który poprowadzi swoje warsztaty w Zielonej Górze.
Szkolenia są dla osób, które zawodowo zajmują się specjalistyczną opieką nad osobami starszymi, ale także dla tzw. opiekunów rodzinnych. – Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, a to oznacza, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne. Opiekunowie chcą się dokształcać, bo wiedzą, że odpowiednie dbanie o zdrowie seniora składa się z wielu czynników. Dlatego w Zielonej Górze pielęgniarka opowie o specjalistycznej opiece nad podopiecznym z demencją – mówi Tomasz Piłat, dyrektor Akademii Opiekunów.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 przy ul. Ludwika Zamenhofa 1 i potrwa około 2-3 godzin. Na opiekunów czekają zestawy szkoleniowe oraz certyfikaty potwierdzające obecność. Temat warsztatów to „Opieka nad podopiecznym z demencją i podstawowe techniki transferu.”

Aby zapisać się na warsztaty należy dzwonić pod numer telefonu: 12 347 64 94. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy osoby związane z opieką, opiekunów oraz tych, którzy po prostu chcą pogłębić swoją wiedzę.

Zachęcamy do zapisów na warsztaty, a po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę internetową Akademii Opiekunów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Akademia Opiekunów
http://akademiaopiekunow.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »