Firma » Biura

Bezpośrednio z Zielonej Góry do 28 rynków europejskich

Firma expondo zwiększa obecność w Lubuskiem, rekrutuje ponad 100 pracowników i wspiera przedsiębiorczość w regionie

Działająca w Zielonej Górze firma expondo otwiera szeroką rekrutację w Lubuskiem. Globalny gracz branży e-commerce z polsko-niemieckim rodowodem zwiększa swoją obecność w Polsce i już planuje ekspansję do USA, Nowej Zelandii i Australii.

 

Zarządzajcie 28 rynkami bezpośrednio z Zielonej Góry!

Działająca od 2008 roku w Zielonej Górze firma expondo, jeden z liderów rynku B2B (business to business) w sektorze e-commerce, otwiera szeroką rekrutację w regionie - na terenie województwa lubuskiego firma poszukuje ponad 100 pracowników.

Firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą specjalistycznych artykułów własnych marek dla profesjonalistów branż, takich jak HoReCa, przemysł i budownictwo, poszukuje: menadżerów, analityków, prawników, grafików, fotografów, kupców, magazynierów, specjalistów ds. kadr
i płac, ekspertów sektora CSR oraz marketingu. Oferta skierowana jest do pracowników różnych szczebli: asystentów, specjalistów, kierowników i dyrektorów. Aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie:

expondo.pl/kariera

 

Poprzez otwarcie szerokiej rekrutacji w Lubuskiem chcemy zwiększyć swoją obecność w Polsce. To ważny i perspektywiczny rynek dla branży e-commerce dedykowanej profesjonalistom – mówi Waldemar Moss, współwłaściciel expondo.

Nasza firma ma polsko-niemiecki rodowód – została założona w Niemczech, ale obaj
z Waldemarem mamy polskie pochodzenie, doceniamy potencjał drzemiący w Polsce
i Polakach, dlatego chcemy zdecydowanie postawić na ten rynek
– dodaje Piotr Stach, współwłaściciel expondo. – Obecnie działamy na 28 rynkach europejskich. Poprzez rekrutację chcemy zaprosić do wspólnego zarządzania - pośrednio i bezpośrednio - z Zielonej Góry
sprzedażą naszych produktów w Europie. Oferujemy wiele ciekawych możliwości dla pracowników różnego szczebla
– dodaje Piotr Stach.

Tajemnicze billboardy

Działania rekrutacyjne w Zielonej Górze expondo wspiera kreatywną kampanią marketingową. Na ulicach Zielonej Góry pojawiły się billboardy z hasłami „Twój nowy horyzont. Bezpośrednio z Zielonej Góry do… Paryża, Londynu i Rzymu”. Mieszkańcy Lubuskiego dywagowali, czy wkrótce zostaną uruchomione bezpośrednie połączenia lotnicze z Zielonej Góry do trzech miast europejskich.

Nasza kampania zbiegła się w czasie z ogłoszeniem przez włodarzy województwa lubuskiego
i zarządców Portu Lotniczego Zielona Góra – Babimost planów dotyczących przetargu na realizację lotów do pięciu wybranych miast europejskich. Dziś możemy potwierdzić, że to expondo stało za tajemniczą kampanią wizerunkową, a zapowiedzi włodarzy zbiegły się z nią
w czasie
– mówi Jacek Powałka, Head of Marketing w expondo.

Win-win, czyli dźwignia wspólnych celów biznesu i samorządowców

Chcieliśmy w obrazowy sposób przedstawić mieszkańcom Zielonej Góry i okolic potencjał
i nowe możliwości, jakie czekają na nich po dołączeniu do naszego Zespołu. Wspólne zarządzanie 28 rynkami w Europie to wspaniała perspektywa w karierze - nie mam wątpliwości, że poszerzająca horyzonty. I to na dodatek bezpośrednio z Zielonej Góry!

Jako expondo bardzo cieszymy się, że cele naszej kampanii były zbieżne z celami władz samorządu. Wszystkim nam zależy, by promować Zieloną Górę, wspierać i stymulować przedsiębiorczość mieszkańców miasta i jego okolic, a także przyczyniać się do jego rozwoju. Powiedzmy to sobie wprost. Nie ma prężnego lotniska bez silnego lokalnego biznesu. Siła expondo wraz z jego nowymi pracownikami może być gwarantem dla portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost. Przykładem jest choćby Rzeszów, gdzie lokalna przedsiębiorczość rozwinęła  miejscowe lotnisko czy Stuttgart z fabryką, salonem sprzedaży Mercedesa – mobilność miasta jest zachwycająca. Dziś expondo zaprasza do swojego zespołu, by Zielona Góra stała się polskim benchmarkiem w tym obszarze  – dodaje Jacek Powałka.

Nowe horyzonty

Zespół expondo od 11 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix na 28 rynkach Europejskich. Od  lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansję zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów.

Poszerzając horyzont i obecność expondo w Polsce szukamy lojalnych i zaangażowanych specjalistów, mających ambicje realizowania odważnych i nieszablonowych działań. Wierzymy, że sukcesy osiągniemy dzięki połączeniu innowacyjnych pomysłów naszych pracowników, ich wysokiej motywacji oraz sprawnie funkcjonującej organizacji – mówi Waldemar Moss.

Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania fachowej wiedzy, koleżeńską atmosferę i konkurencyjne warunki zatrudnienia. Dbamy o pracowników, zapewniając komfortowe warunki pracy oraz równowagę między rozwojem zawodowym a życiem osobistym, o czym świadczy np. elastyczny czas pracy w naszym zielonogórskim biurze. Zależy nam, aby nasi pracownicy byli zgranym zespołem, który związany jest ze sobą nie tylko przez fakt pracy w tej samej firmie. Wiemy, że koleżeńskie relacje wewnątrz zespołów są bardzo ważne, dlatego cyklicznie organizujemy firmowe spotkania budujące przyjazną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do nas! – dodaje Piotr Stach.

 

Więcej informacji:

 

Marta Sułkowska                                                                   

Biuro prasowe expondo

Clue PR, tel. +48 504 142 206                                          

e-mail: marta.sulkowska@cluepr.pl   

 

Aleksandra Klimowicz                 

Biuro prasowe expondo                                                       

Clue PR, tel. +48 530 283 043                         

e-mail: aleksandra.klimowicz@cluepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »