Technologie » Komputery

Bezprzewodowy projektor BenQ GS2–miniaturowe,akumulatorowe centrum rozrywki we wnętrzach i plenerze

Bezprzewodowy projektor BenQ GS2–miniaturowe,akumulatorowe centrum rozrywki we wnętrzach i plenerze
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ GS2 to bardzo zgrabny miniaturowy (1,6 kg) bezprzewodowy projektor ledowy i jednocześnie 4W głośnik Bluetooth dla miłośników rozrywki w plenerze i w podróży.

Zwarta konstrukcja, gumowa powierzchnia i certyfikat IPIX2 sprawiają, że projektorowi nie straszna jest mżawka, zachlapanie wodą czy nawet upadek z wys. 0,5 m o co nie trudno w p0dróży czy w plenerze. Jasność 500 ANSI lumenów, rozdzielczość 720p, możliwość połączenia smartfona czy tabletu kabelkiem USB-C lub bezprzewodowo po WiFi 2,4 i 5 GHz. Wbudowany Aptoide TV umożliwia streaming z YouTube, Netflix, Amazon Prime. Żywotność lampy do 30 tys. godzin w trybie Eco.
BenQ GS2 będzie dostępny w Polsce od połowy marca br. Sugerowana cena detaliczna producenta: 2749 zł. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.
Parametry i zdjęcia:  https://www.benq.eu/pl-pl/projector/portable/gs2.html

 

BenQ wprowadza na rynek miniaturowy projektor do rozrywki w domu i w podróży, we wnętrzach i w plenerze. Jasność 500 ANSI lumenów i rozdzielczość 720p (1280x720) pozwalają uzyskać obraz o przekątnej 30-100 cali (76-250 cm). Projektor jest bardzo prosty w obsłudze – można się z nim łączyć bezprzewodowo po WiFi 2,4 lub 5GHz, kabelkiem USB-C lub HDMI.

Wbudowany Android 6.0 umożliwia zainstalowanie aplikacji do steamingu z YouTube, Netflix, Amazon Prime, itp.  

Wygoda i bezpieczeństwo

GS2 zaprojektowano z myślą o intuicyjnej i bezpiecznej obsłudze nawet przez dzieci. Wyposażono go w Eye-Protection Sensor – czujnik wyłączający automatycznie lampę, gdy dziecko stanie pomiędzy ekranem a projektorem, tak by nie świecić mu w oczy.

Projektor odporny jest na ochlapanie wodą (certyfikat IPX2), na upadek z wysokości do 0,5 metra. Ma on także wbudowany zegar (timer), pozwalający rodzicom ograniczyć czas oglądania filmów przez dzieci.
Bardzo wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest „magnetyczna wtyczka” przy kablu łączącym z zasilaczem – przypadkowe pociągnięcie za kabel nie spowoduje upadku projektora.

Bezprzewodowe przesyłanie treści i wbudowane Aptoide TV

Co prawda, możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie do GS2 dowolnych treści z tabletu czy smartfona, to należy pamiętać, że ze względu na mechanizm ochrony treści dla platform strumieniowych opartych na subskrypcji, „urządzenia mobilne” nie mogą „kopiować” treści niektórych usług strumieniowych (takich jak Netflix, Amazon, Hulu itp.). Można jednak bezprzewodowo wykonać lustrzaną kopię treści z komputera/laptopa/smartfona. Można również bezprzewodowo przesyłać treści za pośrednictwem aplikacji z rynku Aptoide TV.

Jak skonfigurować i jak korzystać z GS2

Dla uproszczenia instalacji, konfiguracji i codziennego korzystania z projektora BenQ przygotował kilka filmów instruktarzowych: https://www.benq.eu/pl-pl/knowledge-center/knowledge/how-to-connect-with-gs2-portable-projector.html

Dystrybutorami projektora są:
AB S.A., Action S.A., ALSO Polska, ED System Polska Sp. z o.o.

 

BenQ Corporation

W oparciu o wizję „Zapewniania radości i jakości życia”, firma BenQ to wiodący światowy dostawca technologii i rozwiązań dla ludzi. .Jego celem jest poprawa i wzbogacenie wszystkich aspektów życia konsumentów. Aby zrealizować tę wizję, firma koncentruje się na najważniejszych aspektach dla współczesnych ludzi – stylu życia, działalności gospodarczej, opiece zdrowotnej i edukacji – w nadziei na zapewnienie rozwiązań pozwalających lepiej żyć, wydajniej pracować, poprawiać zdrowie i ułatwiać naukę.

Możliwości te daje niezwykle szeroka oferta technologii i produktów tworzonych z uwzględnieniem ludzkich potrzeb, obejmująca projektory multimedialne, monitory, wielkoformatowe wyświetlacze interaktywne oraz rozwiązania chmurowe i mobilne. Bo ma to dla nas znaczenie. www.BenQ.pl

Grupa BenQ

Grupa BenQ osiąga obroty powyżej 25 miliardów dolarów i składa się z blisko 20 niezależnych firm działających w ponad 30 krajach w różnych branżach, które wspólnie zatrudniają ponad 100 tys. pracowników. Każdy członek grupy jest uznanym liderem w swojej branży, wzbogacając ogromne zasoby, szeroko zakrojoną działalność badawczo-rozwojową oraz wyjątkową strategiczną przewagę Grupy BenQ. Dzięki wykorzystaniu pionowej specjalizacji każdej z firm w celu uzyskania efektu skali na poziomych rynkach, Grupa BenQ kontroluje wysoce wydajny łańcuch wartości i cechuje ją niezrównana zdolność do dostarczania komponentów o krytycznym znaczeniu i rozwiązań światowej klasy w następujących branżach: TFT-LCD, energetyka odnawialna, chemikalia wysokowartościowe i zaawansowane materiały, oświetlenie, projektowanie układów scalonych, komponenty precyzyjne, integracja systemów, działalność pod własnymi markami i serwis. Grupa jest zaangażowana w rentowne i działające w długim horyzoncie czasowym firmy, które dzielą długoterminową wizję zapewniania radości i jakości życia.

Firmy należące do Grupy BenQ:  BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (największy producent dużych matryc TFT-LCD ), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., BenQ Dialysis Technology Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. oraz Raydium Semiconductor Corp.

ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej firmy ZOWIE Gear jesienią 2015, firma zdecydowała, że wszystkie produkty – monitory, klawiatury, myszy i inne akcesoria przeznaczone dla e-Sportu sprzedawane będą pod jednolitą marką ZOWIE a brand by BenQ. Wszystkie nowe rozwiązania dla graczy łączyć będą dotychczasowe doświadczenie e-Sportowe firm BenQ i Zowie. Na rynek trafią one pod jednolitą marką ZOWIE, gwarantującą użytkownikom innowacyjność, ergonomię, jakość i najlepsze parametry podnoszące skuteczność i przyjemność używających je graczy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »