Dom » Budownictwo

Beztroska wentylacja w kompaktowej formie- VRC-W 400 marki STIEBEL ELTRON

Beztroska wentylacja w kompaktowej formie- VRC-W 400 marki STIEBEL ELTRON
Zobacz więcej zdjęć »
Beztroska wentylacja w kompaktowej formie- VRC-W 400 marki STIEBEL ELTRON

Człowiek spędza ponad trzy czwarte swojego czasu w środowisku wewnętrznym budynków, dlatego istotne jest, aby zadbać o odpowiednią wentylację i aktywnie ją wspierać. Automatyczna wentylacja domu bez konieczności ręcznego otwierania okien staje się coraz bardziej standardem w nowoczesnym budownictwie i przynosi fundamentalną poprawę komfortu i zdrowego środowiska wewnętrznego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zalet z zainstalowania w domu jednorodzinnym systemu wentylacji kontrolowanej z rekuperacją jest wiele. I to bez względu na to, czy zależy nam na zmniejszeniu kurzu w domu, wyłapywaniu pyłków na filtrach centrali wentylacyjnej - co w szczególności docenią alergicy, czy wreszcie na znacznym zmniejszeniu energii zużywanej na ogrzewanie domu.

Aby wentylacja działała płynnie, przy jak najwyższej wydajności przy minimalnym poziomie hałasu, zawsze konieczne jest posiadanie mocnego i niezawodnego serca systemu - centralnej jednostki wentylacyjnej. Idealnym partnerem w tym przypadku jest VRC-W 400 marki STIEBEL ELTRON.

Ta naścienna jednostka wentylacyjna zawiera najwyższej jakości, dostępne na rynku komponenty. Niezależnie od tego, czy mówimy o wyjątkowo cichych, ekonomicznych i niezawodnych wentylatorach, czy też o wysoce wydajnym wymienniku odzysku energii. Metalowa konstrukcja jednostki zapewnia szczególnie zwiększoną wytrzymałość mechaniczną, ale także szczelność i istotne wygłuszenie, dzięki czemu nie musisz obawiać się umieszczenia jednostki poza pomieszczeniem technicznym. W tym przypadku eksponowanie urządzenia nie jest czymś, czego należy się wstydzić, wręcz przeciwnie, zwłaszcza dzięki przejrzystemu i nowoczesnemu konceptowi konstrukcji.

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że im więcej inteligentnych urządzeń masz w domu, tym mniej w pełni wykorzystujesz ich funkcje?

Ideą tego urządzenia jest zapewnienie automatycznej wentylacji bez konieczności ingerencji w jej sterowanie, dzięki regulowanemu tygodniowemu programowi czasowemu poszczególnych poziomów mocy. Możesz więc wykorzystać pewne oszczędności operacyjne na wentylację, gdy idziesz do pracy, a nie ma potrzeby tak intensywnej wentylacji domu. Centrala steruje swoim trybem automatycznie zgodnie z ustawionym programem.

Urządzenie można również wyposażyć w specjalny entalpiczny wymiennik ciepła nie tylko dla ciepła, ale również wilgoci, co zapobiega nadmiernemu wysuszeniu powietrza w pomieszczeniu. Ta funkcja jest najbardziej przydatna zimą, kiedy wilgoć na świeżym powietrzu jest naturalnie nieobecna.

Urządzenie posiada oficjalny atest do stosowania w budynkach pasywnych, zwłaszcza w domach jednorodzinnych. Ale możliwości korzystania z tej centrali na tym się nie kończą. Maksymalna wydajność powietrza 400 m3 / h pozwala na wykorzystanie centrali do wentylacji większych mieszkań lub nawet mniejszych powierzchni komercyjnych, takich jak małe biurowce itp.

Dowiedz się więcej na temat centrali wentylacyjnej VRC-W 400 od STIEBEL ELTRON: https://bit.ly/3inQOTWRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »