Moda » Obuwie

Biała gorączka i bezkres pustyni w kolekcji CAT SS15

Biała gorączka i bezkres pustyni w kolekcji CAT SS15
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa kolekcja butów marki Caterpillar na wiosnę i lato 2015 skupia się na dwóch motywach: przełamującej konwencje bieli i ciepłych kolorach pustynnych piasków.

White heat. Biała gorączka w tym sezonie opanuje ulice. Sztandarowy model marki CAT zyskał nowy jasny ton i nazwę Burnish Brights. Caterpillar zdecydował na odważne połącznie różnych odcieni bieli z charakterystycznym dla marki kolorem żółtym. Wyszło nowocześnie, nieszablonowo i brawurowo. Klasyczna linia Colorado nabrała charakteru dzięki wykorzystaniu skóry sprawiającej wrażenie wytartej. Świeże spojrzenie na legendarny model nie przekreśliło tak ważnych dla marki trwałości i wygody.

Bezkres pustyni. Zamiast krzykliwych, nasyconych kolorów do których przyzwyczailiśmy się wiosną i latem na pierwszy plan wychodzą pastele i ciepłe pustynne barwy. Colorado Slouch i High Hopes to dwie wariacje na temat modelu Colorado. Pierwszy nawiązuje do butów pustynnych wybieranych przez amerykańskich Marines, drugi poprzez charakterystyczną i modną w sezonie platformę mocno zaznacza swoją obecność w kolekcji.


Nowe modele butów CAT będą dostępne w sklepach od połowy marca. Pełna lista sklepów na stronie www.catfootwear.pl

  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CAT Footwear
http://catfootwear.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »