Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Biegam z VIVO!. Urodzinowy bieg na orientację z nagrodami

Biegam z VIVO!. Urodzinowy bieg na orientację z nagrodami
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji 2. urodzin Centrum Handlowe VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek i atrakcji. Niewątpliwie jedną z nich będzie urodzinowy bieg na orientację pod nazwą „Biegam z VIVO!”. Bieg ten wystartuje 29 września o godz. 13:00 z parkingu przed Centrum Handlowym.

Uczestnicy biegu startować będą w zespołach 2 osobowych (oprócz kategorii rodzinnej). Ich zadaniem będzie pokonanie trasy zlokalizowanej na terenie Krosna oraz wykonanie zadań specjalnych w punktach kontrolnych w czasie krótszym niż 2,5 godziny. Przed startem zawodnicy zostaną wprowadzeni w fabułę zabaw oraz otrzymają niezbędny pakiet startowy. Klasyfikacja sportowców będzie odbywała się w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, mix oraz rodzinnej. W kategorii rodzinnej w skład drużyny powinna wchodzić przynajmniej 1 osoba dorosła oraz maksymalnie 3 dzieci poniżej 16 roku życia. W każdej klasyfikacji zwycięży ten zespół, który rozwiąże najwięcej zadań oraz wróci w najkrótszym czasie na metę usytuowaną na parkingu Centrum Handlowego. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy numer startowy oraz medale, a zwycięskie pary w każdej kategorii vouchery o wartości 1 000 zł do wykorzystania w biurze podróży Rainbow oraz miesięczne karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms w Krośnie.

Wrzesień pełen atrakcji w VIVO! Krosno cały czas trwa. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do sportowego szaleństwa, które opanuje nasze centrum handlowe w ostatnią niedzielę miesiąca. Udział w biegu na orientację to propozycja aktywnego spędzenia czasu całą rodziną i sprawdzenie się w nieoczywistych konkurencjach  – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Zapisy online pod adresem: www.e-gepard.eu/pl/show-contest/840

Rejestracji będzie można dokonać także w dniu biegu tj. 29 września w godz. 11:00-12:45 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w wyścigu „Biegam z VIVO!” jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 150 zespołów. Każda drużyna musi się składać z minimum dwóch zawodników.

Partnerami biegu są: biuro podróży Rainbow oraz Klub Xtreme Fitness Gyms.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »