Moda » Bielizna

Bielizna dla ryb czyli Axami ze znakami zodiaku

Bielizna dla ryb czyli Axami ze znakami zodiaku
Zobacz więcej zdjęć »
Ryby, podobnie jak wodnik, pozostają pod opieką dwóch planet: Neptuna - planety iluzji, intuicji – oraz Jowisza – planety ekspansji i idealizmu. Ich żywiołem jest woda. Wrażliwe, delikatne, obdarzone licznymi talentami. Na życie patrzą z optymizmem, często zostają artystami.

Kobieta Ryba to połączenie romantyzmu i wrażliwości. Jest artystyczną duszą, która w życiu kieruje się intuicją i przeczuciami. Ma dar współodczuwania i słuchania. Bardzo lubiana, bezpośrednia i często adorowana. Zawsze gotowa do pomocy, często przedkładając tym samym problemy innych nad swoje własne. Serdeczna i oddana.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Axami dla pani Ryby prezentuje zmysłowe i bardzo romantyczne komplety z linii Euphoria. Pastelowe, ciepłe odcienie w projektach, w których liczy się każdy szczegół doskonale korespondować będą z artystyczną duszą Ryby. Kolekcja Euphoria to połączenie artyzmu i dziewczęcego uroku, który sprawia, że kobieta jawi się w zupełnie innym świetle – jako muza, przynosząca natchnienie i wenę. Subtelne wykończenia, misterne hafty i odpowiednia tonacja kolorystyczna sprawią, że pani Ryba będzie się doskonale czuła w zestawach Axami. Więcej na www.axami.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

avandopr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »