Moda » Bielizna

Bielizna, w której poczujesz się piękna - warsztaty dla mam w Serenadzie

Bielizna, w której poczujesz się piękna - warsztaty dla mam w Serenadzie
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno prawidłowo dobrana bielizna to nie tylko podstawa dobrego wyglądu, ale przede wszystkim samopoczucia. Wie o tym doskonale Monika Jurczyk, znana jako Osobista Stylistka OSA, która poprowadzi kolejne warsztaty dla mam w Serenadzie.
Już 24 lutego uczestniczki klubu Mam Moc będą miały okazję wziąć udział w spotkaniu pt. „Bielizna, w której poczujesz się piękna". Warsztaty odbędą się przy Placu Sympatii na poz. 1 w trzech grupach o 16.45, 18.15 oraz 19.45.

Podczas spotkania klubu Mam Moc uczestniczki poznają odpowiedzi na wiele trapiących je pytań. Jak dobrać bieliznę do sylwetki? Jakie fasony warto mieć w swojej szafie? Jak zwiększyć samoakceptację i pewność siebie? Osobista stylistka - OSA perfekcyjnie dobierze te części garderoby, która są najbliższe naszym ciałom oraz pomoże wzmocnić poczucie wartości i odkryć indywidualne piękno każdej z Pań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak zawsze w klubie Mam Moc nie zabraknie kobiecego wsparcia, wspólnoty i współpracy. Cykl spotkań dotyczących mody w swojej podstawie ma przede wszystkim pracę nad samoakceptacją, dlatego Monika Jurczyk - znana ze swojego indywidualnego podejścia do każdej z uczestniczek, przeprowadzi je przez proces wzmacniania wiary w siebie, słuchania swoich wewnętrznych potrzeb i akceptacji ciała. Stylistka wierzy, że dobrze dobrana, wygodna bielizna może być fundamentem nie tylko perfekcyjnego wyglądu, ale przede wszystkim dobrego samopoczucia.

Klub Mam Moc Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Wstęp na warsztaty z osobistą stylistką jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 512 718 635. Ilość miejsc jest ograniczona. Uczestniczki warsztatów mają możliwość darmowego pozostawienia dzieci pod opieką profesjonalistów w Leoparku.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »