Gospodarka » Żywność

Bieluch na Mleko Expo

Bieluch na Mleko Expo
Zobacz więcej zdjęć »
Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH z Chełma była jednym z trzydziestu wystawców na dorocznych, XXII Targach Mleczarskich MLEKO-EXPO 2013 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 6-8 listopada.

Do stolicy zjechali producenci, przetwórcy i handlowcy oraz konsumenci, którzy mieli okazję degustować wielką gamę produktów mleczarskich: serów, twarogów, jogurtów, kefirów, maślanek oraz masła o różnych smakach i zawartości tłuszczu.

 

„Targi warszawskie to nie tylko okazja do rozmów biznesowych, nawiązywania kontaktów handlowych, budowania marki mleczarni oraz jej produktów, ale także ważne spotkania towarzyskie, mimo codziennej konkurencji na wymagającym rynku produktów mlecznych” – mówił Kazimierz Gromadzki, dyrektor handlowy SM Bieluch. 

Targi mleczarskie to również okazja do podsumowania roku w branży oraz nagrodzenia najlepszych rolników – hodowców oraz przetwórców – mleczarni. Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny – organizator targów w PKiN – przyznał kilkadziesiąt nagród i odznaczeń dla najlepszych spółdzielni. 

„W tym roku nasza spółdzielnia otrzymała pięć wyróżnień: Złotą Statuetkę oraz Puchar Super Produkt Mleczarski 2013 Najlepszy z Najlepszych w kategorii Natura dla śmietany 18% marki Kuchnia Lubelska, srebrne statuetki za jogurt 9% Kuchnia Lubelska i twaróg chudy Bieluch oraz dyplom za zajęcie 3. miejsca przez serek Bieluch w konkursie Lider Forum” – podkreślił Waldemar Skibiński, prezes SM Bieluch, po odebraniu wyróżnień podczas gali z rąk Krystyny Gurbiel, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi. 

Do dobrej tradycji pielęgnowanej przez prezesa Skibińskiego należy zapraszanie na targi najlepszych rolników – dostawców mleka do spółdzielni Bieluch. Tym razem do Warszawy przyjechało małżeństwo Wanda i Bogumił Pejcho ze wsi Gdola w gminie Ruda Huta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Teresa 2013-11-27 11:15:21

    Ja również tam byłam.O Bieluchu jest ostatnio sporo w mediach, dlatego stoisko odwiedziłam.Produkty znakomite i jakże zdrowe

  • avatar
    ~Natalia 2013-11-12 17:03:53

    Byłam i próbowałam wielu smacznych produktów nabiałowych. Bieluch jednak najbardziej zapadł mi w pamięć. Jadłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni - ten serek jest pyszny!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »