Motoryzacja » Samochody

Bilans lata

Okres letni dawno już się zakończył, powinniśmy przeprowadzić swoisty bilans, który pozwoli nam stwierdzić co było pozytywne, a co wymaga poprawek.

Nie mam tu oczywiście na myśli nas samych, bo każdy zmienia się, kiedy ma na to ochotę, ale potrafimy podjąć wiele działań, jeśli motywuje nas do tego zorganizowanie sobie wygody, ulepszeń, których zastosowanie pomoże nam przeżyć na przykład lato bezstresowo.

Dzisiaj chciałabym Was zapytać, jak reagowaliście na trzydziestostopniowy upał, stojąc w godzinnym korku w samochodzie bez klimatyzacji? Dziwię się, jeśli ktoś z Was przyjął tą pogodę bez narzekania, szczególnie w środku miasta przy takich okolicznościach. Firma wymiana szyb samochodowych Warszawa zaproponowała mi przy okazji wymiany pękniętej szyby przedniej, pewne rozwiązanie.

Okazuje się bowiem, że obecnie nie trzeba mieć klimatyzacji, aby wnętrze samochodu tak szybko się nie nagrzewało. Okazuje się bowiem, że w takim zakładzie możliwa jest wymiana szyb samochodowych na przyciemniane, które już obniżają temperaturę nagrzewania w samochodzie przez odpowiednie filtry, które są wbudowane w strukturę szyby.

Jeśli jednak nie mamy możliwości wymiany szyb w aucie, ponieważ uważamy, że jedno zbyt wyskoki koszt, to firma wymiana szyb samochodowych Warszawa proponuje usługę oklejania szyb specjalną folią termoizolacyjna, która zapewnia mniejszą temperaturę nagrzewania w samochodzie oraz długoletnią wytrzymałość folii, którą po tym czasie użytkowania można bez problemu zdjąć, bez pozostawienia na szybie śladów kleju.

Jak widać wystarczy czasami poszukać rozwiązań, które na przyszłość mogą okazać się dla nas zbawienne. Jeśli szanujemy wygodę i zastosowanie nowoczesnych technologii, to właśnie powyższa usługa jest tego najlepszym przykładem, a dzięki niej stanie w upale w korku może okazać się trochę bardziej przyjemne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »