Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Biotifem MAX z kampanią TV

Biotifem MAX z kampanią TV
Zobacz więcej zdjęć »
W kwietniu Natur Produkt Zdrovit promuje lek Biotifem MAX, który zawiera 10 mg biotyny. Media w kampanii TV zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Dziś startuje nowa kampania Natur Produkt Zdrovit promująca lek Biotifem MAX z zawartością 10 mg biotyny. To lek należący do grupy preparatów witaminowych, a wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. Lek jest stosowany w przypadku niedoboru biotyny, który objawia się m.in.: wypadaniem włosów, zaburzeniami wzrostu i nadmierną łamliwością paznokci i włosów czy stanami zapalnymi skóry wokół oczu, nosa oraz ust.

Kampania promująca Biotifem MAX rozpoczyna się dziś i będzie realizowana w stacjach TVP (TVP1 i 2 oraz TVP tematyczne) i Polsatu (Polsat + Polsat tematyczne). Autorem 30” spotu jest Peppers Ghost. Media zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Dodatkowe informacje o produkcie:

https://zdrovit.pl/product/biotifem

https://zdrovit.pl/product/biotifem-maxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »