Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bitwa na Stylizacje

Bitwa na Stylizacje
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie są najmodniejsze fryzury tego lata? O tym warto się przekonać obserwując zorganizowaną wśród znanych i lubianych influencerek pierwszą „Bitwę na stylizację”.

Dziewięć aktywnych i śledzonych przez rzesze fanów dziewczyn walczy o nagrodę główną, a przy okazji prezentuje, jak w sposób prosty i szybki zrobić efektywną fryzurę na plażę, spacer, czy letni koncert.

Fale, loki, czy warkocze? A może wysoko upięty koński ogon lub rozpuszczone i luźne? O tym jak powinny się nosić nasze włosy przekonuje dziewięć dziewcząt, które walczą o tytuł najlepszej jeśli chodzi o propozycję na letnią stylizację. Podzielone przez organizatora zabawy – markę Remington na trzy grupy i testujące trzy rożne sprzęty prezentują piękne i nieszablonowe rozwiązania, które można zrobić bez wychodzenia z domu. Na instagramowym profilu producenta @remingtonstyle obserwować można bitwę i dowiedzieć się więcej na temat propozycji influencerek. „Bitwa na stylizacje” trwa do 16 lipca. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


śledzenie trasy samochodu
monitoring gps pojazdów przez system lokalizacji aut wiesz gdzie są i były twoje pojazdy jakie zrobiły trasy sprawdź pracowników czy jeździli

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116821 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )