Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bitwa na Taniec w Magnolia Park

Bitwa na Taniec w Magnolia Park
Zobacz więcej zdjęć »
Turniej taneczny w kategoriach hip hop i street dance, konkurs freestyle football oraz widowiskowe pokazy dla miłośników tańca nowoczesnego. W najbliższy weekend Magnolia Park zamieni się w wielki taneczny parkiet, na którym będzie można obejrzeć zmagania najlepszych zawodników oraz pokazy gwiazd.

W sobotę 23 listopada na scenie w Magnolia Park spotkają się największe taneczne talenty. W ramach drugiej edycji „Bitwy na Taniec” zaprezentują przed publicznością przygotowane przez siebie choreografie. Pokazy oceniać będzie jury, w którego skład wchodzą gwiazdy tańca: jurorka w programie „Got to Dance” Anna „Youya” Jujka, zwycięzca programu „You Can Dance” Maciej „Gleba” Florek oraz Jacek Gębura, który współpracuje z teatrem muzycznym Capitol.

Niedziela, 24 listopada, zarezerwowana jest z kolei na turniej Freestyle Football, w którym weźmie udział Szymon Skalski, mistrz świata w tej dyscyplinie. Zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie przygotowanej scenie. Następnie ci, którzy zakwalifikują się do finału, będą walczyli ze sobą w systemie pucharowym. Rywalizując w parach, w ciągu jednej minuty będą musieli udowodnić, kto jest lepszy. Na najlepszych czekają nagrody. Przez cały weekend imprezie będą towarzyszyły również specjalne pokazy tańca nowoczesnego.

Weekendowe taneczne zmagania w Magnolia Park to kontynuacja pierwszej „Bitwy na Taniec”, która okazała się wielkim sukcesem i cieszyła się ogromną popularnością wśród odwiedzających galerię. W lutym 2013 r. Magnolię na dwa dni opanowali tancerze i miłośnicy współczesnego tańca. „Bitwa na Taniec” przyciągnęła wówczas tłumy wrocławian i  kilkuset tancerzy, którzy w pojedynkę lub w zespołach konkurowali ze sobą na scenie. Zmaganiom i pokazom towarzyszyła muzyka oraz profesjonalne oświetlenie, które sprawiły, że Magnolii zapanował klubowy klimat. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend.

- Popularność pierwszej „Bitwy” spowodowała, że musieliśmy zorganizować kolejną taką imprezę – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – W sobotę na scenie zaprezentuje się blisko 300 tancerzy, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody. Już dziś, wszystkich wielbicieli tańca, zachęcam do obejrzenia tanecznych zmagań – dodaje.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: hip hop freestyle, w której zawodnicy będą konkurowali pojedynczo oraz street dance show, w którym swoje umiejętności zaprezentują zespoły taneczne. Jury oceni trudność wykonania układu, jego oryginalność, dobór i spójność muzyki z choreografią oraz kostiumy. Tancerze będą rywalizowali o Puchar Magnolii oraz liczne atrakcyjne nagrody, finansowe i rzeczowe m.in. zestawy hi-fi, najnowocześniejsze aparaty fotograficzne i inne.

„Bitwa na Taniec” w Magnolia Park

23 listopada (sobota) -  od godz. 11.00 do godz. 18.00 - ,,Bitwa na Taniec”

24 listopada (niedziela)- od godz. 13.00 do godz. 18.00 - turniej Freestyle Football Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »