Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bitwa na tricki w Centrum Handlowym Bielawy

Bitwa na tricki w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 21 stycznia w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza wszystkich miłośników sportu na bitwę na tricki. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody!

W programie wydarzenia zaplanowano także pokazy taneczne breakdance, występy profesjonalnych trickboardzistów czy pojedynek kibiców na najlepszy doping.

„Bitwa na tricki” to akcja, której celem jest „zarażenie” dzieci i młodzież pasją do stosunkowo nowej aktywności sportowej, jaką jest trickboarding. Trickboard to nic innego, jak specjalna deska umieszczona na małym „walcu”, która pozwala wszechstronnie rozwijać zdolności motoryczne ćwiczącego, przy wykorzystaniu niewielkiej powierzchni i bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń treningowych.

Sobotnią bitwę na tricki w CH Bielawy poprzedziły warsztaty trickboardingu, które zostały zorganizowane w toruńskich szkołach podstawowych i gimnazjach zainteresowanych udziałem w akcji. Uczniowie, podczas zajęć z wychowania fizycznego, poznawali technikę oraz ćwiczyli swoje umiejętności na desce.

W sobotę 21 stycznia w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się wielka bitwa na tricki, w której zmierzą się nie tylko uczniowie szkół biorących udział w warsztatach, ale również wszyscy miłośnicy sportu i klienci CH Bielawy zainteresowani udziałem w rozgrywkach. Bitwa na tricki będzie przebiegać w dwóch kategoriach wiekowych –  7-10 lat oraz 11-15 lat. Na najlepszych zawodników czekają nagrody m.in. deski trickboardowe oraz odzież sportowa.

Uzupełnieniem sobotniego wydarzenia będą pokazy taneczne breakdance, pokazy trickboardu w wykonaniu profesjonalistów oraz konkursy dla uczestników turnieju „Bitwa na tricki”.

„W sobotnie popołudnie Centrum Handlowe Bielawy zamieni się w arenę zmagań dzieci i młodzieży w stosunkowo nowej dyscyplinie sportowej – trickboard. Każdy w wieku 7-15 lat będzie mógł zaprezentować na desce swoje umiejętności trickboardowe, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszam na sportową zabawę nie tylko najmłodszych klientów CH Bielawy, ale także rodziców, którzy będą mogli kibicować swoim pociechom” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin turnieju „Bitwa na tricki” dostępny w dniu wydarzenia w CH Bielawy oraz na stronie internetowej www.bielawy-torun.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu otwarta w październiku 2016 roku jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100tys. m2 GLA), wyróżnione nagrodą „Retail Project of the Year 2016”.

APSYS zarządza obecnie 24. centrami handlowymi zlokalizowanymi w 17. największych miastach w Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu wynosi blisko 1 mln m2. W ostatnich latach APSYS Polska był nagradzany przez PRCH, ICSC oraz Europa Property w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »