Firma » Biura

Biurowe feng shui z Komandorem

Biurowe feng shui z Komandorem
Zobacz więcej zdjęć »
Porządek w miejscu pracy ma szczególne znaczenie. Pomaga zebrać myśli, ułatwia szybkie znalezienie każdego dokumentu, uprzyjemnia wykonywanie codziennych obowiązków. Dbanie o ład w biurze to jedna z podstawowych zasad feng shui - chińskiej sztuki urządzania wnętrz.

Biuro to miejsce, w którym papiery mnożą się w zastraszającym tempie. Jeśli nad nimi nie zapanujemy, one opanują nas. Dlatego niezbędne stają się takie meble, które ułatwiają posegregowanie dokumentów oraz schowanie niektórych przedmiotów, które są nam potrzebne każdego dnia, ale pozostawione na wierzchu tworzą bałagan.  Takimi drobiazgami są kubki, zapasowe długopisy, papier czy tusz do drukarki. Ponieważ każda firma to inna specyfika działalności, pomieszczenia biurowe też wymagają indywidualnego projektu. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Najwygodniej zaprosić do firmy projektanta, który przyjrzy się pomieszczeniom i zaproponuje meble, „szyte na miarę".

Takie właśnie meble projektuje i wykonuje firma Komandor. W jej ofercie znajdują się kolekcje, tworzone pod kątem gabinetów, nowoczesnych przestrzeni biurowych oraz sal konferencyjnych.  Estetyczne, praktyczne i funkcjonalne meble biurowe, projektowane bezpłatnie przez projektantów Komandora podnoszą prestiż firmy, dla której zostały wykonane. Dodatkowo przez ergonomiczne dopasowanie do użytkowników oraz poprzez umożliwienie uporządkowania dokumentów pozytywnie wpływają na efektywność wykonywanej pracy. Biurowe szafy z drzwiami przesuwnymi są niezwykle pojemne i wygodne, zaś ich indywidualnie zaplanowane wnętrze to najlepsze miejsce na dokumenty, segregatory, teczki oraz inne artykuły i przedmioty biurowe.

Serie Libra, Luna, Sirus i Taurus to lekkie modułowe rozwiązania aranżacyjne, idealnie pasujące zarówno do dużych, otwartych wnętrz biurowych, jak i do niewielkich gabinetów. Systemy mebli biurowych Komandor oparte są na konstrukcjach stalowych lakierowanych proszkowo. Stal zapewnia wytrzymałość oraz wysoką trwałość kompozycji, zaś dzięki lakierowanej proszkowo powłoce zwiększona została odporność sprzętów na zabrudzenia i zarysowania. Wymienione kolekcje charakteryzują się prostą, estetyczną linią, niezakłócającą przestrzeni pracy. Producent  oferuje wiele modułów, które dowolnie można ze sobą łączyć. W zestawieniach kompozycji można zmieniać kolory i wymiary. 

Kolekcja Sirus to świetne rozwiązanie do sal konferencyjnych, Libra - proste i regularne kształty, pasujące do każdego wnętrza, zaś nowoczesne rozwiązania o opływowych liniach prezentują Taurus i Luna.
W skład wszystkich kolekcji wchodzą biurka, stoły konferencyjne, stoliki, krzesła, szafy i zabudowy wnętrz.

Komandor Pomorze SA jest częścią polskiej grupy spółek Komandor Group. Zajmuje się obsługą rynku województwa pomorskiego oraz Skandynawii. Grupa Komandor, ze 100% kapitałem polskim, działa nie tylko na terenie kraju. Marka Komandor, spełniająca wymagania ISO 9001:2000, znana jest i kupowana już w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

Informacje i zamówienia: www.komandorpomorze.pl. Infolinia: 0801 300 400Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Komandor Pomorze
http://www.komandorpomorze.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »