Firma » Biznes

Biznes wspiera energię społeczną. Soonly otwiera drzwi dla inicjatyw pracowników

Biznes wspiera energię społeczną. Soonly otwiera drzwi dla inicjatyw pracowników
Zobacz więcej zdjęć »
Współpraca między biznesem a fundacjami otwiera nowe możliwości, pozwalając na tworzenie synergii, które przynoszą korzyści zarówno społecznościom, jak i przedsiębiorstwom.

Firma Soonly  postanowiła jeszcze głębiej zaangażować się w sprawy społeczne, tworząc fundację, która daje pracownikom możliwość zgłaszania własnych inicjatyw. To nie tylko kolejny etap w rozwoju firmy, ale również dowód na to, że Soonly Finance zdaje sobie sprawę z roli społecznej, jaką pełni w otaczającym ją środowisku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zaangażowanie pracowników w działalność charytatywną może przynieść znaczące korzyści nie tylko dla społeczności, ale także dla samej firmy. Soonly Finance dostrzega tę dynamikę i aktywnie wspiera inicjatywy swoich pracowników, co przekłada się na wzrost morale i zaangażowania wśród zespołu. Kiedy pracownicy widzą, że ich firma nie tylko dba o zyski, ale także angażuje się w sprawy społeczne, stają się bardziej zmotywowani do pracy. Działania charytatywne stają się nie tylko okazją do niesienia pomocy innym, ale również sposobem na budowanie silnych więzi w zespole. Poprzez udział w projektach charytatywnych, pracownicy Soonly Finance czują, że ich praca ma realny wpływ na świat, co dodatkowo wzmacnia ich poczucie wartości i przynależności do firmy. W rezultacie, zaangażowanie w działalność charytatywną staje się nie tylko częścią kultury organizacyjnej, ale również skutecznym narzędziem motywacyjnym, który przyczynia się do sukcesu zarówno pracowników, jak i firmy.

 

Soonly Finance nie tylko jest aktywnym uczestnikiem w sprawach społecznych, ale również stawia na innowacyjne podejście do angażowania się w lokalne społeczności. Rola firmy w społeczności nie ogranicza się jedynie do przekazywania wsparcia finansowego, lecz stanowi interaktywną platformę dla kreatywnych pomysłów i inicjatyw pracowników. To właśnie pracownicy Soonly Finance są ważnymi  architektami działań charytatywnych firmy. Każdy z nich ma możliwość zgłaszania własnych pomysłów i inicjatyw, które są następnie wspierane i kierowane przez firmę. Poprzez fundację, firma nie tylko słucha swoich pracowników, ale także stara się jak najlepiej zrozumieć ich pasje i zaangażowanie społeczne, wspierając te wartości w ramach swoich działań. To dynamiczne partnerstwo pomiędzy firmą a pracownikami tworzy niepowtarzalną atmosferę, gdzie wspólne cele społeczne są kształtowane przez różnorodne perspektywy i pomysły. W ten sposób nie tylko wspiera się społeczność, ale również umożliwia swoim pracownikom uczestnictwo w procesie tworzenia pozytywnego wpływu na świat wokół nich.

 

Najlepszym, co może zrobić zarząd, to otworzyć się na sugestie pracowników i dać przestrzeń na realizację ich pomysłów w firmie. Fundacja Soonly już od kilku miesięcy realizuje różnorodne projekty, wspierając lokalne społeczności oraz organizacje charytatywne. Jednym z przedsięwzięć było podarowanie niemal 500 puszek karmy azylowi dla niepełnosprawnych psów i szczeniąt. Pracownicy Soonly spędzili również cały dzień w schronisku, niosąc pomoc i radość podopiecznym. Niedawno Fundacja zaangażowała się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i założyła specjalną puszkę do zbiórki - podkreśliła Anna Panek, członkini Zarządu i Dyrektor HR Soonly Finance, Prezes Zarządu Fundacja Soonly.

Soonly nie tylko przekazuje wsparcie finansowe, ale również angażuje się osobiście, co sprawia, że ich zaangażowanie staje się bardziej ludzkie i autentyczne. Działania charytatywne stają się nie tylko częścią strategii marketingowej, ale również sposobem bycia i myślenia firmy. W świecie, gdzie czasami zapominamy o drugim człowieku, Soonly pokazuje, że wartość społeczna może i powinna współgrać z wartością biznesową.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Michał Ogrodowczyk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »