Technologie » Komputery

BizTech Konsulting SA złotym partnerem VERITAS

BizTech Konsulting SA złotym partnerem VERITAS
Zobacz więcej zdjęć »
BizTech Konsulting SA uzyskała status Veritas Gold Partner (Złotego Partnera Veritas) producenta oprogramowania do kompleksowego zarządzania informacją i ochrony danych w firmach.

Zdobycie kolejnego poziomu partnerstwa jest potwierdzeniem kompetencji i doświadczenia specjalistów BizTech w implementacji rozwiązań Veritas.
Z rozwiązań Veritas korzysta 97 proc. firm z listy Fortune 100.
Więcej na stronie: http://biztech.pl

 

 

Veritas Technologies to producent i dostawca uznanych na rynku rozwiązań do zapewnienia wysokiej dostępności, ciągłości i analizy informacji w firmach różnej wielkości. Korzystając z Veritas, klienci mogą usprawniać efektywność biznesową i rozwiązać wyzwania informatyczne, w tym zarządzanie danymi w wielu chmurach, ochronę danych i zapewnienie ciągłości dostępu (m.in. backup i data recovery), optymalizację pamięci i wykorzystania zasobów w heterogenicznych środowiskach tradycyjnych oraz chmurowych.

Na rozwiązaniach Veritas polega obecnie dziewięćdziesiąt siedem procent firm z listy Fortune 100.

Ciągłość dostępu i bezpieczeństwo informacji biznesowych jest dziś podstawą skutecznego działania dla wszystkich organizacji firm niezależnie od ich wielkości” -  mówi Przemysław Blatkiewicz, Menadżer Produktu - Bezpieczeństwo Informacji w BizTech Konsulting SA. „Uzyskany właśnie tytuł Złotego Partnera Veritas jest uznaniem naszych kompetencji i wieloletniego doświadczenia zdobytego w projektowaniu i implementacji rozwiązań Veritas w wielu firmach z sektora ubezpieczeń, bankowości i finansów, edukacji oraz administracji. Jest on jednocześnie najlepszą gwarancją, że naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dostosowane do ich, najbardziej nawet specyficznych potrzeb”.

Z rozwiązań Veritas, zaprojektowanych i zaimplementowanych przez specjalistów BizTech Konsulting SA, korzystają m.in. klienci z sektora retail i administracji publicznej.

Uzyskanie statusu Gold Partnera wymagało od BizTech Konsulting SA m.in.:

·       uzyskania przychodów ze sprzedaży rozwiązań Veritas na poziomie 125 000 USD netto rocznie;

·       uzyskania po 5 certyfikacji VSE i 5 VSE+ przez 3 osoby z działu handlowego.

 

BizTech Konsulting SA www.biztech.pl, działająca na polskim rynku od 16 lat, dysponuje doświadczonym zespołem specjalistów, świadczącym usługi informatyczne w obszarach: outsourcingu kompetencyjnego i procesowego, w tym prowadzenia centrum wsparcia; bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych; wytwarzania, integracji i dostarczania systemów informatycznych; szkoleń; sprzedaży sprzętu komputerowego, oprogramowania, licencji.

BizTech Konsulting SA posiada status: Microsoft Silver Partner, Symantec Silver Partner, Veritas Gold  Partner, KEMP, Veeam Silver Partner, Bacula Systems Authorized Business Partner, Infortrend Reseller, Acronis Authorized Partner, Fortinet Advocate Partner, Acunetix Partner, ManageEngine Professional Partner, Dell Professional Services Partner, SonicWALL, Bitdefender, Pearson VUE Authorized Test Center, KRYTERION Host Location, SCANTRON, PSI, CERTIPORT Authorized Testing Center.

BizTech Konsulting był organizatorem XXV Forum Teleinformatyki zatytułowanego „Polska ’25 - strategie i praktyki cyfrowej transformacji”, które odbyło się w dniach 26-27 września 2019 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.

Od 21 sierpnia 2017 roku spółka notowana jest na NewConnect – symbol BTK.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »